Porcelán

Tételek száma: 358

2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12 cm
12449.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
12450.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Herendi kisváza, jelzett, hibátlan, 2. oszt, m: 7 cm
12451.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2 db Herendi Apponyi mintás levél tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x12 cm
12452.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Alka vintage egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12453.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vintage német bonbonier, jelzett, 12x9 cm
12454.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Japán fedeles váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
12455.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Weiswasser kínáló. Matricás, jelzett, hibátlan 9 cm
12456.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm
12457.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, 16x12 cm
12458.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Sitzendorf söröskorsó, a drezdai Hofkirche ábrázolásával, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12459.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Antik bonbonier, sorszámozott, erős mázrepedéssel, 16x13 cm
12460.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft