Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3402217
12509
524
3200
Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3411092
12510
524
6500
Herendi rózsamintás mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3363186
12511
524
Schaubachkunst Berlin látképeit bemutató váza. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3411051
12512
524
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, kopással, m: 11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3407284
12513
524
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. d: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3304364
12514
524
4800
Volkstedter váza, olasz virágcsokor díszítéssel, jelzett, m: 22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3393227
12515
524
Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3387210
12516
524
Wallendorf váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3368126
12517
524
9500
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kis aranykopással, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3373443
12518
524
Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3371943
12519
524
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, kissé sérült bőr keretben, Kép mérete 18x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3376119
12520
524
Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft