Porcelán

Tételek száma: 358

12209.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
cca 1840-1870 Herendi zsánermintás kínáló, pikkelyes peremdíszítéssel, jelzett, kopással, 25x26 cm
12210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Hollóházi áfonya mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18 cmm 40 cm
12212.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Hollóházi Erika mintás kétszemélyes teás készlet, tálcával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,
12213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Herendi Ludas Matyi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26x20 cm
12214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Zsolnay eozinmázas váza. cca 1930, eozin mázakkal fedett finomfajansz, nyakánál repedéssel, m: 32 cm
12215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Herendi farkaskutya. Terv: Markup Béla 1935. Jelzett, hibátlan, 19x12 cm
12216.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Zsolnay népviseletes táncoló lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm
12217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
12218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
cca 1960-1980 Kispest art deco porcelán róka. Jelzett, jelzése kopott, hibátlan, h: 29 cm
12219.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Copeland fajansz virág mintás sütemény kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
12220.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft