Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3516693
12221
524
15000
Zsolnay vetkőző akt. Alapmázas. Jelzés nélkül, kis felületi hibával, m: 26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3512802
12222
524
15000
Zsolnay Pompadour falióra. Porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3512601
12223
524
Herendi óherendi nyúl figura. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3511705
12224
524
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 15,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3513453
12225
524
Sarreguemines France 6 személyes kínáló készlet, klf színű mázakkal fedve, jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), plasztikus díszítésű peremrésszel, d: 23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3514191
12226
524
6 db Herendi Eton mintás süteményes tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3521459
12227
524
8500
Herendi Viktória mintás fűszerkínáló, figurális lábakon, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3515312
12228
524
Herendi mesét olvasó gyermek. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3519989
12229
524
Aquincum víziló. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, 7x5,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3512032
12230
524
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kiöntő. Jelzett, aranyozáson kopással, m: 12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3518353
12231
524
Royal Copenhagen 4 darabos húsvéti tojás garnitúra, eredeti dobozában. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3514257
12232
524
Herendi óherendi madárpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft