Porcelán

Tételek száma: 358

Zsolnay vetkőző akt. Alapmázas. Jelzés nélkül, kis felületi hibával, m: 26 cm
12221.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Zsolnay Pompadour falióra. Porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25,5 cm
12222.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Herendi óherendi nyúl figura. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12223.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 15,5 cm
12224.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Sarreguemines France 6 személyes kínáló készlet, klf színű mázakkal fedve, jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), plasztikus díszítésű peremrésszel, d: 23 cm
12225.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
6 db Herendi Eton mintás süteményes tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19 cm
12226.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Herendi Viktória mintás fűszerkínáló, figurális lábakon, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 9 cm
12227.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Herendi mesét olvasó gyermek. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 7 cm
12228.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Aquincum víziló. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, 7x5,5 cm
12229.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kiöntő. Jelzett, aranyozáson kopással, m: 12 cm
12230.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Royal Copenhagen 4 darabos húsvéti tojás garnitúra, eredeti dobozában.
12231.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Herendi óherendi madárpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6 cm
12232.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft