Porcelán

Tételek száma: 358

Aquincum 4 darab szuvenír tárgy, magyar mintákkal, Balaton, Pécs, Parlament, jelzett, m: 9 cm alatt
12281.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jelzett kínai dísztál, hibátlan, d: 27 cm
12282.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1900 "Felix Fürdői Emlék" porcelán bögre, kis repedésvonallal, d: 12 cm, m: 9,5 cm
12283.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
cca 1920 Art deco hölgy kígyóval figura, keze sérült, restaurált, jelzett, 13x10 cm
12284.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Rózsamintás csésze alátéttel, jelzés nélkül, d: 15 cm
12285.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
cca 1920/30 Epiag vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12286.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte Meissen.
12287.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Herendi Bouquet de Saxe mintás dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12288.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12289.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Herendi sárga rózsa. Jelzett, minimális pattogzással, 8x8,5 cm
12290.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Fekvő gyermek porcelán figura, sérült, javított, h: 20 cm + hiányos gyermekjáték porcelán készlet
12291.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
12292.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft