Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3513038
12281
524
Aquincum 4 darab szuvenír tárgy, magyar mintákkal, Balaton, Pécs, Parlament, jelzett, m: 9 cm alatt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3519562
12282
524
Jelzett kínai dísztál, hibátlan, d: 27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3519067
12283
524
3200
cca 1900 "Felix Fürdői Emlék" porcelán bögre, kis repedésvonallal, d: 12 cm, m: 9,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3513047
12284
524
cca 1920 Art deco hölgy kígyóval figura, keze sérült, restaurált, jelzett, 13x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3519892
12285
524
Rózsamintás csésze alátéttel, jelzés nélkül, d: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3513055
12286
524
cca 1920/30 Epiag vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3512321
12287
524
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte Meissen. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3512451
12288
524
Herendi Bouquet de Saxe mintás dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3512857
12289
524
cca 1900 Villeroy & Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3514260
12290
524
Herendi sárga rózsa. Jelzett, minimális pattogzással, 8x8,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3513328
12291
524
Fekvő gyermek porcelán figura, sérült, javított, h: 20 cm + hiányos gyermekjáték porcelán készlet még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3516631
12292
524
38000
1915-1934 Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Báli életkép. Hatalakos rokokó stílusú porcelán szoborcsoport, jelzett, kézzel festett, szobrokon 1-1 sérüléssel, 23x16x15cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft