Porcelán

Tételek száma: 358

Salátalevél alakú köretes tál készlet, hibátlan, d: 13 cm
12341.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Drasche kórusvezető. Jelzett, kézzel festett, h: 18,5 cm
12342.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Aquincumi lány macival, jelzett, m: 13,5 cm
12343.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
12344.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
12345.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12346.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Hollóházi kutya miniatúra figura, jelzett, hibátlan, m: 3,5 cm
12347.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
5 darabos magyar porcelán és kerámia összeállítás, közte Hollóházi, Aquincum.
12348.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Royal Porzellan mid-century váza pár, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12349.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Rosenthal zacskó alakú design váza, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
12350.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Ditmar Urbach 3 darab szecessziós fűszertartó + 2 darab Gránit fűszerfióka, m: 20 cm alatt, felületi sérülésekkel, lepattanással.
12351.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
12352.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft