Porcelán

Tételek száma: 358

Zsolnay cukortartó, pajzspecséttel, jelzett, 15x9 cm
12353.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kahla porcelán rechaud, jelzett, hibátlan, 17,5x17,5 cm
12354.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Bavaria aranyozott vajkínáló, jelzett, minimális kopással, 17x13 cm
12355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hollóházi Pillangó mintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Herendi VBO mintás kínáló, inda fogókkal, jelzett, hibátlan, 14,5x11 cm
12357.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
20 darabos klf porcelán tejkiöntő gyűjtemény, közte jó darabokkal, angol kiöntő, Meissen, antik darabok, stb, m: 14 cm alatt
12358.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Ens plasztikus virág díszítéses bonbonniere, jelzett, sérüléssel d: 9 cm
12359.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
12360.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Antik kínáló, kissé hajlott szerelékkel, fajansz betétjén a Szabadság tér ábrázolásával, d: 25,5 cm
12361.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Waechtersbach 6 személyes halászlé szervírozó készlet, hal alakú tányérokkal, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
12362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Fajansz cukor tartó edény fedő nélkül 17 cm
12363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
6 darab virágmintás süteményes tányér, jelzett, 19x19 cm
12364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft