Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3516850
12209
524
65000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
3519458
12210
524
50000
cca 1840-1870 Herendi zsánermintás kínáló, pikkelyes peremdíszítéssel, jelzett, kopással, 25x26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
3516629
12211
524
30000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3516810
12212
524
30000
Hollóházi áfonya mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18 cmm 40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3516824
12213
524
24000
Hollóházi Erika mintás kétszemélyes teás készlet, tálcával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3511708
12214
524
22000
Herendi Ludas Matyi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3512609
12215
524
Zsolnay eozinmázas váza. cca 1930, eozin mázakkal fedett finomfajansz, nyakánál repedéssel, m: 32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3512597
12216
524
Herendi farkaskutya. Terv: Markup Béla 1935. Jelzett, hibátlan, 19x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3516799
12217
524
Zsolnay népviseletes táncoló lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3514187
12218
524
Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3516908
12219
524
cca 1960-1980 Kispest art deco porcelán róka. Jelzett, jelzése kopott, hibátlan, h: 29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3516806
12220
524
15000
Copeland fajansz virág mintás sütemény kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft