Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3458959
12329
524
13000
Wagner & Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3512313
12330
524
1978-1979 Rörstrand 2 darab dísztál, jelzett, hibátlan, 19,5x19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3514159
12331
524
3400
Alföldi utasellátó 2 darab tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3514238
12332
524
3400
Herendi óherendi nyúl miniatúra, jelzett, kopással, m: 3 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3519075
12333
524
Drasche Félix-Fürdő hamuzó, jelzett, lepattanással, 9x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512604
12334
524
24000
Herendi gyermekét szoptató anya. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3513032
12335
524
Rosenthal zacskó alakú design váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3514190
12336
524
Herendi Eton mintás tea kiöntő. kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3516607
12337
524
Eichwald kétfüles váza. Ragasztott, hiánnyal, m: 31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3517106
12338
524
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3512027
12339
524
cca 1885 Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kanna. Jelzett, csőre letört, m: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3518362
12340
524
Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft