Porcelán

Tételek száma: 358

Ír porcelán váza, jelzett, kopott, 10 cm
12365.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Herendi virág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
12366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Zsolnay ékszeres tálka, Győr város címerével díszítve, jelzett, kis kopással, d: 8,5 cm
12367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Kézzel festett halmintás kínáló, minimális kopással, 35x18 cm
12368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
cca 1885 Zsolnay dísztál arabos dekorral. Többszínű mázzal bevont korongozott fehércserép, áttört díszítéssel. Jelzett: masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS felirat és 2241 formaszám. Mázrepedéssel, d: 21,5 cm
12369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Porcelán pipa, festett osztrák XIX. sz. két részes, egyik kissé sérült 17 cm
12370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Zsolnay porcelán dísztál, matricás jelzett, hibátlan d: 24 cm
12371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Herendi vörös Apponyi mintás mokkás csésze és alj. Kézzel festett, jelzett. minimális kopással
12372.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: 2 darab váza. Kézzel festett, jelzett, apró pattogzással, m: 11 cm
12373.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Japán kalligrafikus kézzel festett pohár, hibátlan, m: 11,5 cm
12374.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
12375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Wagner &amp; Apel Bertram nagyobb méretű kosarára mutató lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 20 cm
12376.

Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű kosarára mutató lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 20 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft