Porcelán

Tételek száma: 358

Gustafsberg Fabriks-Interessenter A.B., Josef Ekberg (1877-1945) tervező: "Sgrafitto" váza. Jelzett, alján kékkel, kézzel festve: Gustafsberg / 1910 / J Ekberg. Gömbölyded vázatest egyenes nyakkal, rajta világoskék-fehér alapból enyhén kidomborodó növényi ornamentika - virágzó lóherék. Hibátlan, m: 13,5 cm /// Gustafsberg Fabriks-Interessenter A.B., designer Josef Ekberg (1877-1945): "Sgraffito" vase. Marked on the base in blue, hand-painted: Gustafsberg / 1910 / J. Ekberg. Rounded vase body with straight neck, decorated with slightly raised plant ornamentation in light blue and white ground blooming clovers. Perfect condition. Height: 13.5 cm.
12245.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Gzhel porcelán Volkswagen kisteherautó, International Police-Motor Corporation logójával, jelzett, kézzel festett, dobozában, hibátlan, 21x9x9 cm
12246.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Herend Apponyi kék mintás tál. Jelzett, minimális kopással, d 24,5 cm /// Herend Apponyi Blue patterned dish. Signed, with minimal wear, diameter: 24.5 cm.
12247.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Európai exportra készült antik kínai címermintás gyertyatartó, hibátlan, m: 21,5 cm
12248.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Herendi Viktória mintás 6 személyes mokkás / kávés készlet. Jelzett, teljes, a kancsó rózsa fogóján kis pattogzással. /// Herend Victoria pattern mocha / coffee set for 6 persons. Marked, complete, with minor chipping on the rose handle of the pot
12249.

Licitálható
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25
Minimális ajánlat:
170 000 Ft
170 000 200 000 220 000
Rosenthal 33 részes fehér porcelán szervírozó készlet. 6 darab mélytányér, 6 darab nagytányér, 6 darab tálka, 6 darab köretes tál, 3 darab pecsenyés tál, gyertyatartó pár, só- és borsszóró, kínáló, levesszervírozó. Jelzett, kis kopással.
12250.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
cca 1920/30 Anya gyermekével - art deco fali plakett. Porcelán, fa lapra erősítve, jelzés nélkül, hibátlan, 29x23 cm /// c. 1920/30 Mother with Child - Art Deco wall plaque. Porcelain mounted on wooden panel, unsigned, flawless, 29 × 23 cm.
12251.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Tintatartó készlet porzóval, tálcával. cca 1822-1845, Batiz vagy Kassa, írókázott mintás kőcserép, jelzés nélkül, felületi sérülésekkel, a tintatartó elszíneződött, 24x18 cm /// Circa 1822-1845, Batiz or Kassa, Patterned stoneware with incised decoration, unmarked, with surface damage, the inkwell discolored, 24×18 cm.
12252.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Herendi óherendi koi hal figura, ezüstös festéssel, jelzett, kopott, 6,5x 4,5 cm
12253.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
1939 Herendi sárga Grape Leaves mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 18-29 cm
12254.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Herendi Indiai kosár multicolor mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 18x18 cm
12255.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
12256.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft