Porcelán

Tételek száma: 358

Herendi kínai figurás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12425.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Aranyozott porcelán baba teás készlet (tálca, kanna, kiöntő, cukortartó, 2-2 db csésze és alj), jelzés nélkül, kopásokkal, a cukortartó fedele ragasztott, tálca mérete: 17x10 cm
12426.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Villeroy &amp; Boch "Julie Ciel" mintás 9 részes tányér garnitúra, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm
12427.

Villeroy & Boch "Julie Ciel" mintás 9 részes tányér garnitúra, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Herendi Hadik mintás asztali óra. Jelzett, hátulján karccal, m: 11 cm
12428.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Hollóházi kosmintás asztalközép kínáló. Kísérleti darab! Jelzett, minimális aranykopással, 26x26 cm /// Hollóházi sheepskin-patterned table centerpiece dish. Experimental piece! Signed, with minimal gold wear, 26 × 26 cm.
12429.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Zsolnay rőzseszedő, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12430.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Delft falitányér, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12431.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Só és borsszóró kis figurák, jelzés nélkül, hibátlan 6 cm
12432.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18,5 cm
12433.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hollóházi virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
12434.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Olasz virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12435.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Kínai antik porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. 15 cm
12436.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft