Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3477986
12425
524
Herendi kínai figurás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3473225
12426
524
Aranyozott porcelán baba teás készlet (tálca, kanna, kiöntő, cukortartó, 2-2 db csésze és alj), jelzés nélkül, kopásokkal, a cukortartó fedele ragasztott, tálca mérete: 17x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3482685
12427
524
Villeroy & Boch "Julie Ciel" mintás 9 részes tányér garnitúra, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3479614
12428
524
15000
Herendi Hadik mintás asztali óra. Jelzett, hátulján karccal, m: 11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3443692
12429
524
Hollóházi kosmintás asztalközép kínáló. Kísérleti darab! Jelzett, minimális aranykopással, 26x26 cm /// Hollóházi sheepskin-patterned table centerpiece dish. Experimental piece! Signed, with minimal gold wear, 26 × 26 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3476858
12430
524
Zsolnay rőzseszedő, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3476496
12431
524
3400
Delft falitányér, jelzett, hibátlan, d: 26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3476772
12432
524
Só és borsszóró kis figurák, jelzés nélkül, hibátlan 6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3482688
12433
524
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3474378
12434
524
3400
Hollóházi virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3476859
12435
524
Olasz virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3439769
12436
524
Kínai antik porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft