Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3211804
12545
524
Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3263314
12546
524
6500
Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
2729728
12547
524
Villeroy&Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3169880
12548
524
5500
Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3156874
12549
524
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
2958478
12550
524
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
2977560
12551
524
3200
Cukortartó edény. Jelzés nélkül, fehér mázas fajansz. Kanállal d: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3098889
12552
524
Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
2864946
12553
524
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
2864968
12554
524
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
2958481
12555
524
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
2864945
12556
524
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft