Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3455953
12473
524
cca 20. sz. eleje, francia kézzel festett dísztál, jelzett, kis ütődéssel, d: 23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3455999
12474
524
cca 1920, Japán bowl "blue willow" mintával. Jelzett, mázszíneződéssel, d: 26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3463701
12475
524
Gombos Hungary jelzéssel festett dísztál, hátoldalon sérüléssel, d: 25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3460886
12476
524
Drasche teás készlet, kék csíkos, jelzett, hibátlan, hiányokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3318413
12477
524
30000
Zsolnay gyógyszerész mozsár- Zsolnay Teréz 1896. felirattal, feltehetőleg vizsgamunkája volt. Nagyon ritka, hogy a kiöntő edény is megvan hozzá d: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3462722
12478
524
Herendi Viktória mintás talpas váza, talp illeszkedésénél kis repedésvonallal, pattogzásokkal, jelzett, m: 23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3463040
12479
524
Kínai tusfestő vízcsepegtető, jelzett, hibátlan, 8x5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3458066
12480
524
15000
Cmielow fekete arany mintás mokkás készlet alátéttel, jelzett, 5 személyes, egy csésze és alj hiányzik, jelzett, hibátlan , d: 11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3464333
12481
524
Kínai paradicsommadár mintás váza, jelzett, m: 13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3443827
12482
524
Karsbad cseh porcelán kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal 9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3435959
12483
524
Régi német női akt figura. Sorszámozott, hibátlan, m: 22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3443980
12484
524
Villeroy & Boch "Julie" összeállítás: kiöntő, szószkiöntő alátéttel, gyertyatartó, 2 darab mogyorós tál, mélytányér. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm alatt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft