Porcelán

Tételek száma: 358

12461.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3 db kis porcelán figura, közötte jelzett, lány szoknyáján sérülések 6-10 cm
12462.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Victoria pralinékínáló, jelzett, 19x17 cm
12463.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Kahla 6 részes szervírozó készlet, pecsenyés tál, kínálótálak, szószkínáló, leveskínáló. Jelzett, fedő belsején kis hibával, jó állapotban.
12464.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, kézzel festett, m: 23 cm
12465.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Mongol porcelán italos palack, jelzett, m: 18,5 cm
12466.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Carlsbad 1888 Kúrapohár, repedéssel, m: 11,5 cm
12467.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3 darabos kínai kisváza szett, cca 20. sz középső harmada, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
12468.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
cca 1900, Rózsamintás falitál, kis kopással, d: 14,5 cm
12469.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Zsolnay 9 darabos tárgy összeállítás, 1-1 pattogzással.
12470.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Scherzer mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12471.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mitterteich 3 darab fodros peremű kínáló, h: 32,5 cm alatt
12472.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft