Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 569
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3479951
31681
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3479956
31682
524
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3479965
31683
524
Numizmatika
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "COMMODVS ANTON AVG PIVS / ISIDI AVG SAC CLXXXVIII - SAVARIA MCMLXXXIX MÉE " kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU patina Adamo SH10 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3480426
31684
524
Numizmatika
Lesenyei Márta (1930-) 1991. "L. SEPT. SEV. ET M. AVR. ANT. CCII / I. O. DOLICHENO - SAVARIA MCMXCI" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU Adamo SH11 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3478805
31685
524
Numizmatika
Lessenyei Márta (1930-) 1992. "IMP CONSTANTINVS MAX AVG / GENIO AVGVSTI - SAVARIA MCMXCII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (29mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3478791
31686
524
Numizmatika
Lessenyei Márta (1930-) 1992. "L AELIVS CAESAR / PANNONIA SAVARIA MCMXCII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (29mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3439084
31687
524
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Szentendre 1979 " kecskét ábrázoló, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (30mm) + 2009. "20 éves a Magyar Köztársaság / 1956 - 1989 - 2009 Október 23. " kétoldalas Al emlékérem (25mm) T:XF, patina, kis ph. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3512513
31688
524
Numizmatika
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3267084
31689
524
Numizmatika
Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. "A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül" bronz emlékérem (70mm) T:XF HP 3395. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3502927
31690
524
4800
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1960 k. "Komárom város tanácsától / 1265 " kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3462933
31691
524
30000
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére " kétoldalas öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina Hungary 1973. "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth " double-sided cast bronze plaque. Sign.: Walter Madarassy (89mm) C:XF small patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3093664
31692
524
3200
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "Fery Antal alias Rex Antonius" egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:UNC még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
518. aukció:
Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től
Események