Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 569
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3370398
31705
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3425814
31706
524
Numizmatika
Pató Róza (1934-2018) DN "Dr. Ihász Mihály 1931-2002 / Sebész-professzor akadémikus " kétoldalas, öntött bronz plakett (~72mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3460977
31707
524
14000
Numizmatika
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "In Memoriam Gevce Ducis / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag MÉE emlékérem (25,10g/0.800/42,5mm) T:UNC patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3438606
31708
524
Numizmatika
Pincés Puder István (1907- ?) 1969. "Tanácsi Közszolgálatért " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:AU, patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3438219
31709
524
Numizmatika
Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3437920
31710
524
Numizmatika
Pócsik István (1933-) 1987. "A ,,December 4'' Drótművek 75 éves / 1921-1987 " kétoldalas, ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3479548
31711
524
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo OH2 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3513844
31712
524
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem tokban. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK " (61mm) T:AU Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion in case (61mm) C:AU HP 4423 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3437885
31713
524
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem (40mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3419792
31714
524
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina Adamo SN3 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3480212
31715
524
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3438241
31716
524
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) DN "A szép magyar beszédért - Győr - Kazinczy Ferenc / Jót s jól! " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft