Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU
31705.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Pató Róza (1934-2018) DN "Dr. Ihász Mihály 1931-2002 / Sebész-professzor akadémikus" kétoldalas, öntött bronz plakett (~72mm) T:AU
31706.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "In Memoriam Gevce Ducis / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag MÉE emlékérem (25,10g/0.800/42,5mm) T:UNC patina
31707.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Pincés Puder István (1907- ?) 1969. "Tanácsi Közszolgálatért" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:AU, patina
31708.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31709.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Pócsik István (1933-) 1987. "A ,,December 4'' Drótművek 75 éves / 1921-1987" kétoldalas, ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
31710.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo OH2
31711.

Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo OH2

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem tokban. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:AU Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion in case (61mm) C:AU HP 4423
31712.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem tokban. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:AU
Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion in case (61mm) C:AU
HP 4423

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (40mm) T:AU
31713.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina Adamo SN3
31714.

Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina
Adamo SN3

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31715.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Renner Kálmán (1927-1994) DN "A szép magyar beszédért - Győr - Kazinczy Ferenc / Jót s jól!" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:AU
31716.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft