Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

31261.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
1741. Habsburg Birodalom / Pozsony Mária Terézia magyar királynővé koronázása Pozsonyban "MARIA THERESIA HVNG. BOH. REG. ARCHID. AVST. / NEC PRISCIS REGIBVS IMPAR. CORONATA POSON XXV. IVN." kétoldalas Ag koronázási zseton. Szign.: "Andreas Vestner" (29,53g/44mm) T:AU / 1741. Habsburg Monarchy Coronation of Maria Theresia hungarian queen in Pressburg "MARIA THERESIA HVNG. BOH. REG. ARCHID. AVST. / NEC PRISCIS REGIBVS IMPAR. CORONATA POSON XXV. IVN." two-sided Ag coronation jeton. Sign.: "Andreas Vestner" (29,53g/44mm) C:AU
31262.

1741. Habsburg Birodalom / Pozsony Mária Terézia magyar királynővé koronázása Pozsonyban "MARIA THERESIA HVNG. BOH. REG. ARCHID. AVST. / NEC PRISCIS REGIBVS IMPAR. CORONATA POSON XXV. IVN." kétoldalas Ag koronázási zseton. Szign.: "Andreas Vestner" (29,53g/44mm) T:AU /
1741. Habsburg Monarchy Coronation of Maria Theresia hungarian queen in Pressburg "MARIA THERESIA HVNG. BOH. REG. ARCHID. AVST. / NEC PRISCIS REGIBVS IMPAR. CORONATA POSON XXV. IVN." two-sided Ag coronation jeton. Sign.: "Andreas Vestner" (29,53g/44mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 000 Ft
3 794,04
4 375,00
Minimális ajánlat:
1 400 000 Ft
1 400 000 1 600 000 1 900 000
1751. "Lotharingiai Ferenc és Mária Terézia látogatása a magyarországi bányavárosokban" bronz zseton. "FRANC IMP AVG M THERES HUNG REX / FORTUNAE REDUCI - ADV AVG IN FOD H I - MDCCLI" (~25mm) T:F ü. Austrian Empire 1751. "Visit of Franz I and Maria Theresia to the Hungarian Mines" bronze token (~25mm) C:F ding
31263.

1751. "Lotharingiai Ferenc és Mária Terézia látogatása a magyarországi bányavárosokban" bronz zseton. "FRANC IMP AVG M THERES HUNG REX / FORTUNAE REDUCI - ADV AVG IN FOD H I - MDCCLI" (~25mm) T:F ü.
Austrian Empire 1751. "Visit of Franz I and Maria Theresia to the Hungarian Mines" bronze token (~25mm) C:F ding

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1889. "Klára emlék / sz (született) szept. 22. 1889" gravírozott fém emlékmedál (27mm) T:XF fül letört
31264.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF, enyhe aranyozás kopás Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" two-sided, gilded bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV." (Hungarian United Artists) maker's mark (31mm) C:AU,XF, gild slightly worn
31265.

1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF, enyhe aranyozás kopás
Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" two-sided, gilded bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV." (Hungarian United Artists) maker's mark (31mm) C:AU,XF, gild slightly worn

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1896. "Árpád a honalapító 896-1896 / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" bronz jubileumi emlékérem füllel (28mm) T:F
31266.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1898. "Samassa József egri érseki székre emelésének 25. évfordulója" kétoldalas, bronz emlékérem (60mm) T:F patina, ph.
31267.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1900 k. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem füllel, mellszalag nélkül, eredeti "IHS" dísztokban "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (18,01g/40mm) T:AU patina
31268.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
1900 k. "Idős hölgy balra néző portéja" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31269.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1900 k. "J. FLORENZ BUDAPESTEN - M. K. UDVARI SZÁLLÍTÓ - 100 KILÓ" réz egyoldalas emlékérem, két oldalán lyukasztott (41mm) T:VF
31270.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1910 k. "Siposs Antal 1858-1908" bronz medál (23mm) T:XF
31271.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1915 k. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" (Magyarország a Boldogságos Szűz Máriának szentelve - 1038 / Magyarország Jézus Szent Szívének felajánlva - 1915) kétoldalas fehérfém vallási medál füllel (29mm) T:XF Hungary ~1915. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" two-sided white metal religion medal with ear (29mm) C:XF
31272.

1915 k. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" (Magyarország a Boldogságos Szűz Máriának szentelve - 1038 / Magyarország Jézus Szent Szívének felajánlva - 1915) kétoldalas fehérfém vallási medál füllel (29mm) T:XF
Hungary ~1915. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" two-sided white metal religion medal with ear (29mm) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft