1741. Erdély hódolata Mária Teréziának, aranyozott bronz emlékérem, füllel. "COELO NUMEN HABES TERRAS REGINA TUETUS SIC COELO ET TERRIS HUNGARE TUTUS ERIS / REGNANTI MARIAE THERESIAE VT PRINCIPI SVAE VOTIS SE IVRATI OBSTRINEXERE DACI" (87,45g/70mm) T:XF,VF kissé kopott aranyozás a leginkább kiemelkedő részeken és a perem egy pontján / Hungary 1741. Homage of Transylvania to Maria Theresia, gilt bronze commemorative medallion with added ear. "COELO NUMEN HABES TERRAS REGINA TUETUS SIC COELO ET TERRIS HUNGARE TUTUS ERIS / REGNANTI MARIAE THERESIAE VT PRINCIPI SVAE VOTIS SE IVRATI OBSTRINEXERE DACI" (87,45g/70mm) C:XF,VF worn gold plating at points and on the edge
1751. "Lotharingiai Ferenc és Mária Terézia látogatása a magyarországi bányavárosokban" bronz zseton. "FRANC IMP AVG M THERES HUNG REX / FORTUNAE REDUCI - ADV AVG IN FOD H I - MDCCLI" (~25mm) T:F ü. Austrian Empire 1751. "Visit of Franz I and Maria Theresia to the Hungarian Mines" bronze token (~25mm) C:F ding
1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF, enyhe aranyozás kopás Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" two-sided, gilded bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV." (Hungarian United Artists) maker's mark (31mm) C:AU,XF, gild slightly worn
1900 k. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem füllel, mellszalag nélkül, eredeti "IHS" dísztokban "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (18,01g/40mm) T:AU patina
1915 k. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" (Magyarország a Boldogságos Szűz Máriának szentelve - 1038 / Magyarország Jézus Szent Szívének felajánlva - 1915) kétoldalas fehérfém vallási medál füllel (29mm) T:XF Hungary ~1915. "Hungaria B. M. V. Devota 1038 / Hungaria S. Cordi J. Consecrata 1915" two-sided white metal religion medal with ear (29mm) C:XF