Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

DN Esztergom "SIGILLUM LATINORUM CIVITATIS STRIGONIENSIS" III. Béla esztergomi pecsétnyomójának egyoldalas fém emlékplakettje (~65-67mm) T:AU patina
31825.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN Faluképet ábrázoló, egyoldalas, kisméretű bronz emlékérem (70mm) T:AU hátoldalon ragasztónyom
31826.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
DN Jobbra néző bronz férfiportré plakett márvány talapzatra erősítve (~108mm, talapzat:150x135mm) T:AU
31827.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Vegyes, 7db-os emlékplakett és egy kitüntetés tétel, közte: 1977. "Munkásőrség" plakett (2xklf) + "Kiváló Kisiparos" plakett kitűzővel + Vincze Dénes (1914-1972) "Szocreál tudomány témájú" (3db) aranyozott bronz, ezüstözött bronz, bronz plakett + 1970. "Belügyminisztérium sportbajnokság" plakett + 1960-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, műgyantás jelvény függelékkel, mindegyik műanyag tokban T:vegyes
31828.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Vegyes ~36db-os magyar- és külföldi porcelán / kerámia emlékérem vagy plakett tétel dobozban, javarészben az 1970-es évekből, közte Spanyolország 1982. "Naranjito" az 1982-es spanyolországi Világbajnokság kabaláját ábrázoló egyoldalas kerámia emlékérem (115mm) + 1975. "DV. Hengerművek 1960-1975" egyoldalas, hátoldalán jelzett "Hollóháza" kerámia emlékérem tokban (170mm) + 1984. "Országos Fotóművészeti Alkotótelep - Gyula" egyoldalas kerámia emlékérem (~100x100mm) + DN "Túristvándi Vízimalom" egyoldalas kerámia emlékérem tokban (120mm) + DN "Sopron Tűztorony" egyoldalas kerámia emlékérem (120mm) + 4db bélyegalakú mázas porcelán plakett, stb. Javarészben jelzett "Hollóháza" emlékérmek, de közte minimum 1db "Zsolnay" is T:~AU,XF
31829.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft