Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 569
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3516478
31825
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
DN Esztergom "SIGILLUM LATINORUM CIVITATIS STRIGONIENSIS " III. Béla esztergomi pecsétnyomójának egyoldalas fém emlékplakettje (~65-67mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3502000
31826
524
Numizmatika
DN Faluképet ábrázoló, egyoldalas, kisméretű bronz emlékérem (70mm) T:AU hátoldalon ragasztónyom még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3155811
31827
524
Numizmatika
DN Jobbra néző bronz férfiportré plakett márvány talapzatra erősítve (~108mm, talapzat:150x135mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3518256
31828
524
15000
Numizmatika
Vegyes, 7db-os emlékplakett és egy kitüntetés tétel, közte: 1977. "Munkásőrség" plakett (2xklf) + "Kiváló Kisiparos" plakett kitűzővel + Vincze Dénes (1914-1972) "Szocreál tudomány témájú" (3db) aranyozott bronz, ezüstözött bronz, bronz plakett + 1970. "Belügyminisztérium sportbajnokság" plakett + 1960-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " aranyozott, műgyantás jelvény függelékkel, mindegyik műanyag tokban T:vegyes még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3443240
31829
524
7500
Numizmatika
Vegyes ~36db-os magyar- és külföldi porcelán / kerámia emlékérem vagy plakett tétel dobozban, javarészben az 1970-es évekből, közte Spanyolország 1982. "Naranjito " az 1982-es spanyolországi Világbajnokság kabaláját ábrázoló egyoldalas kerámia emlékérem (115mm) + 1975. "DV. Hengerművek 1960-1975 " egyoldalas, hátoldalán jelzett "Hollóháza" kerámia emlékérem tokban (170mm) + 1984. "Országos Fotóművészeti Alkotótelep - Gyula " egyoldalas kerámia emlékérem (~100x100mm) + DN "Túristvándi Vízimalom " egyoldalas kerámia emlékérem tokban (120mm) + DN "Sopron Tűztorony " egyoldalas kerámia emlékérem (120mm) + 4db bélyegalakú mázas porcelán plakett, stb. Javarészben jelzett "Hollóháza" emlékérmek, de közte minimum 1db "Zsolnay" is T:~AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft