Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

Máté István (1952-) 1988. "Tápé 850. évfordulójára / Thapay 1138 - Tápé 1988" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31693.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF HP 3539.
31694.

Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF
Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF
HP 3539.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (94mm) T:AU
31695.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU
31696.

Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU
Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Nagy István János (1938- ) DN "Kiss Ferenc lelkész - A Debreceni Tudományegyetem első rektora / A református szeretetszövetség alapítója emlékére 1931. X. 31." kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU fo.
31697.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Nagy József (1931-) 1989. "Benda Kálmán születésének 75. évfordulójára - Debreceni barátai 1989. / Bocsai hadi népe" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (91mm) T:AU
31698.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH9
31699.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH9

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György 1747-1811 / Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31700.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN "Miguel de Cervantes Saavedra 1547-1616" egyoldalas, nagyméretű öntött bronz plakett (~160mm) T:AU, hátoldalán falra akasztáshoz fúrt lyukakkal
31701.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Orbán Antal (1887-1940) 1921. "Erdősi Károly Ezüstmiséje Emlékére" bronz emlékplakett (64x44mm) T:AU patina HP 3777
31702.

Orbán Antal (1887-1940) 1921. "Erdősi Károly Ezüstmiséje Emlékére" bronz emlékplakett (64x44mm) T:AU patina
HP 3777

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
31703.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Pataky Béla (1932-) DN "MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Szolnok Megyei Szervezete" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:XF
31704.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:00

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

  Események