Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 569
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3516051
31789
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
DN "FŐSPED / Fővárosi Szállítási Vállalat 20 éves törzsgárda tagságáért " aranyozott bronz plakett (56x56mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3435191
31790
524
Numizmatika
DN "Kecskemét Város Tanácsa " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3403879
31791
524
Numizmatika
DN "Községünkért - Mucsony - Szuhakálló - Alberttelep " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:XF, patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3439166
31792
524
Numizmatika
DN "Lajos Árpád 1911-1976 / Ózdi Lajos Honismereti Kör" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (68,5mm) T:AU, patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3422838
31793
524
Numizmatika
DN "Lóczy 1946-1976 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (102mm) falra akasztható fa talapzaton (140x140mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3516076
31794
524
Numizmatika
DN "Magyar Kereskedelmi Kamara " kétoldalas, bronz emlékérem (70mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3487591
31795
524
Numizmatika
DN "Magyar Királyság címere " egyoldalas öntött bronz plakett (116x240mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3387634
31796
524
Numizmatika
DN "Magyarország Borvidékei " kétoldalas multicolor mini üvegcsés ezüstözött Cu emlékérem sorozat komplett 10db-os szettje kapszulában, dísztokban és tanúsítvánnyal (38,5mm) T:PP, kis patina Csak 500db! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3434950
31797
524
Numizmatika
DN "Magyar Szocialista Munkáspárt - Az eredményes propaganda munkáért - V. ker bizottsága " egyoldalas bronz emlékérem, sérült karton tokban (40mm) T:UNC még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3442915
31798
524
2200
Numizmatika
DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (72mm) + "MHSZ 30 " aranyozott, festett bronz kitűző (14x24mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3522226
31799
524
Numizmatika
DN "Műegyetem 1929-1934 - 25 " névre szóló, egyoldalas bronz emlékérem (47x43mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3462498
31800
524
Numizmatika
DN "Nagyvázsony " egyoldalas, öntött bronz plakett, a település címerét ábrázoló fa dísztokban (59mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft