Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

DN "FŐSPED / Fővárosi Szállítási Vállalat 20 éves törzsgárda tagságáért" aranyozott bronz plakett (56x56mm) T:AU
31789.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
DN "Kecskemét Város Tanácsa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU
31790.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
DN "Községünkért - Mucsony - Szuhakálló - Alberttelep" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:XF, patina
31791.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
DN "Lajos Árpád 1911-1976 / Ózdi Lajos Honismereti Kör" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (68,5mm) T:AU, patina
31792.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
DN "Lóczy 1946-1976" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (102mm) falra akasztható fa talapzaton (140x140mm) T:AU
31793.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
DN "Magyar Kereskedelmi Kamara" kétoldalas, bronz emlékérem (70mm) T:AU
31794.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN "Magyar Királyság címere" egyoldalas öntött bronz plakett (116x240mm) T:AU
31795.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
DN "Magyarország Borvidékei" kétoldalas multicolor mini üvegcsés ezüstözött Cu emlékérem sorozat komplett 10db-os szettje kapszulában, dísztokban és tanúsítvánnyal (38,5mm) T:PP, kis patina Csak 500db!
31796.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
DN "Magyar Szocialista Munkáspárt - Az eredményes propaganda munkáért - V. ker bizottsága" egyoldalas bronz emlékérem, sérült karton tokban (40mm) T:UNC
31797.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (72mm) + "MHSZ 30" aranyozott, festett bronz kitűző (14x24mm) T:AU,XF
31798.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
DN "Műegyetem 1929-1934 - 25" névre szóló, egyoldalas bronz emlékérem (47x43mm) T:XF
31799.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN "Nagyvázsony" egyoldalas, öntött bronz plakett, a település címerét ábrázoló fa dísztokban (59mm) T:AU,XF
31800.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft