Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 569
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3425024
31765
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3434958
31766
524
Numizmatika
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3480029
31767
524
Numizmatika
Török János (1932-1996) / Szabó Géza (1939-2018) 1987. "Baranya megyei Éremgyűjtők / St. Eligius - Pécs " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo PS6 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3516120
31768
524
Numizmatika
Varga Miklós (1928- ) DN "Miskolcért / Diósgyőri vár " kétoldalas bronz emlékérem, a kisebb kiadás, szignó nélkül (70mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3517646
31769
524
Numizmatika
Varga Miklós (1928-2018) DN "A Borsod A-Z Megyei Tanács kórus díja " egyoldalas öntött bronz plakett (90mm) T:XF patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3438387
31770
524
Numizmatika
Váró Márton (1943-) 1980 k. "Hajdú-Bihar Megyei Tanács - Közösségi munkáért " bronz emlékérem (99mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3442909
31771
524
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Szakma Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " egyoldalas, ezüstpatinázott bronz plakett tokban (70mm) T:AU, patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3143529
31772
524
Numizmatika
Vincze Dénes (1924-1972) DN "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF / Hungary ND "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" double-sided bronze commemorative medallion (51mm) C:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3357915
31773
524
130000
Numizmatika
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
Minimális ajánlat:
130 000 Ft
130 000 150 000 180 000
3481722
31774
524
Numizmatika
DN "..aki szüntelenül jót tesz szüntelenül imádkozik " egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: SDG (69mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3518102
31775
524
Numizmatika
DN "100 Sz. I P Szakmunkás és Szakközépiskola Miskolc " egyoldalas bronz plakett (~110mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3460491
31776
524
Numizmatika
DN "1917-1967 " munkást ábrázoló egyoldalas, öntött bronz emlékérem, feltehetőleg a "nagy októberi szocialista forradalom" 50. évfordulója alkalmából (78mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
518. aukció:
Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től
Események