https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Zrínyi Miklós / 15 éves a MÉE Nagykanizsai csoportja 1970-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NK2
1
31753.

Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Zrínyi Miklós / 15 éves a MÉE Nagykanizsai csoportja 1970-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NK2

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Szent László - A honfoglaláskor pihenő helye volt a magyaroknak e vár / Szabolcsi-Földvár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
1
31754.

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Szent László - A honfoglaláskor pihenő helye volt a magyaroknak e vár / Szabolcsi-Földvár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Tóth Sándor (1933-2019) 1987. "II. Rákóczi György / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo DE10
1
31755.

Tóth Sándor (1933-2019) 1987. "II. Rákóczi György / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo DE10

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "25 éves a BME Útépítési tanszéke" kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU
1
31756.

Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "25 éves a BME Útépítési tanszéke" kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE15
1
31757.

Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo DE15

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE16
1
31758.

Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo DE16

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "A hét vezér sorozat - Előd vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
1
31759.

Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "A hét vezér sorozat - Előd vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Konzumbank Rt. Miskolc 1991 okt. 31. / Takarékossági Világnap - Október 31." kétoldalas, öntött bronz emlékérem, műanyag tokban (64mm) T:AU patina
1
31760.

Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Konzumbank Rt. Miskolc 1991 okt. 31. / Takarékossági Világnap - Október 31." kétoldalas, öntött bronz emlékérem, műanyag tokban (64mm) T:AU patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Tóth Sándor (1933-2019) 1996. "A hét vezér sorozat - 896-1996. A honfoglaló Árpád vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH19
1
31761.

Tóth Sándor (1933-2019) 1996. "A hét vezér sorozat - 896-1996. A honfoglaló Árpád vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH19

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2
1
31762.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2
1
31763.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyírbátor 1279 / Szabolcs Szatmár megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU, kis patina
1
31764.

Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyírbátor 1279 / Szabolcs Szatmár megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU, kis patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz