Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BA3
31657.

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BA3

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU patina
31658.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (~116mm) T:AU Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" double-sided, bronze commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU
31659.

Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (~116mm) T:AU
Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" double-sided, bronze commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12. éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC,AU
31660.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1984. "Gyöngyös alapításának 650. évfordulója / MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF Adamo KK2, GS2
31661.

Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1984. "Gyöngyös alapításának 650. évfordulója / MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
Adamo KK2, GS2

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lapis András (1942-) 1983. "100 éve épült újjá a szegedi Tanácsháza / A régi városháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Pannonhalma" kétoldalas kerámia plakett (40mm) T:AU
31662.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" kétoldalas bronz emlékérem karcos kapszulában (42,5mm) + 1981. "A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Négyszázötven éve világít a pápai Schola fénye" kétoldalas bronz emlékérem, repedt, plombált műanyag tokban (42,5mm) + DN "Jancsó Adrienne Díj" egyoldalas műanyag érdemérem (79mm) T:UNC,XF, kis patina
31663.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17
31664.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BP17

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP17
31665.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo BP17

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17
31666.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BP17

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1987. "Szegedi Nemzetközi Regatta" kétoldalas bronz emlékérem fóliatokban (42,5mm) + 1995. "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest - Magyarország - Németország" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) + 1998. "100 éves a villamosenergiatermelés Tatabányán / Tatabányai Erőmű 1898-1998" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31667.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lapis András (1942-) 1988. "10 éves a dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola / Egy szegény árva magyar pénz és taps nélkül - Széchenyi" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31668.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft