Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 569
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3480111
31657
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BA3 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3480332
31658
524
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése " kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3518937
31659
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (~116mm) T:AU Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" double-sided, bronze commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3435392
31660
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12. éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC,AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3435194
31661
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1984. "Gyöngyös alapításának 650. évfordulója / MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF Adamo KK2, GS2 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3419930
31662
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1983. "100 éve épült újjá a szegedi Tanácsháza / A régi városháza " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Pannonhalma " kétoldalas kerámia plakett (40mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3435292
31663
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz " kétoldalas bronz emlékérem karcos kapszulában (42,5mm) + 1981. "A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Négyszázötven éve világít a pápai Schola fénye " kétoldalas bronz emlékérem, repedt, plombált műanyag tokban (42,5mm) + DN "Jancsó Adrienne Díj " egyoldalas műanyag érdemérem (79mm) T:UNC,XF, kis patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3404131
31664
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3419753
31665
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP17 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3479638
31666
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3424256
31667
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1987. "Szegedi Nemzetközi Regatta " kétoldalas bronz emlékérem fóliatokban (42,5mm) + 1995. "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest - Magyarország - Németország " kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) + 1998. "100 éves a villamosenergiatermelés Tatabányán / Tatabányai Erőmű 1898-1998 " kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3479788
31668
524
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "10 éves a dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola / Egy szegény árva magyar pénz és taps nélkül - Széchenyi " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft