Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

31501.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
31502.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Telcs Edének 60 éves korára - 1932 Berán Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (~27-30mm) T:UNC
31503.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas fém díjérem, hátoldalán "Junior Korm. Négyes Bpest 1943. VI. 6. I." gravírozással + Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem, plombált, sérült "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF
31504.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Berán Lajos (1882-1943) DN "Országos Vizsla Club / Verseny - I. díj" bronz díjérem (45mm) T:AU,XF
31505.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "A HONFI HŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT" (61mm) T:VF,F, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
31506.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
31507.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Soproni Városszépítő Egyesület - 1869" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) + Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31508.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
31509.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
31510.

Bognár György (1944-) / Szepessy Tamás (1952-2007) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére 1849 okt.6. - 1999 - MÉE Gyöngyösi Csoport" kétoldalas, nagyméretű bronz emlékérem (Az aradi vértanúk sorozat záróérme) (70,5mm) T:AU
Adamo GS18 var.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
31511.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "BÁV" műbőr tokban (42,5mm) T:AU, patina, a műanyag rész elrepedt
31512.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:00

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

  Események