Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

Asszonyi Tamás (1942-) 1980. "Tanácstagi Munkáért - Vác 1980." egyoldalas, öntött bronz emlékérem (77mm) T:AU
31489.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:AU
31490.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Asszonyi Tamás (1942-) DN "1 Mani / Resp. Szentendre" bronz gúnyérem (24x21mm) T:XF
31491.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Asszonyi Tamás (1942- ) DN "A győzelemért / KISZ Központi Bizottság" öntött bronz emlékplakett, dísztokban (~112mm) T:AU
31492.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Asszonyi Tamás (1942- ) DN (1979.) "Szt.ENDRE - Hálapénz / Hálából" kétoldalas bronz medál, füllel (27x23mm) T:XF
31493.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ausztria 1855. "IX. Pius / Szeplőtelen fogantatás dogmája" bronz emlékérem. Készítő: Carl Radnitzky (38mm) T:XF Austria 1855. "Pius IX / Dogma of the Immaculate Conception" bronze medal. "PIVS IX P MAX DECLARAT IMMACVLATAM 1854 / VIRGINI - SINE LABE COMNCEPRAE - MAGNAE SVAE DOMINAE - REGNVM MARIANVM - ANNO 1855 - PRID NON MAJI". Sign.: Carl Radnitzky (38mm) C:XF
31494.

Ausztria 1855. "IX. Pius / Szeplőtelen fogantatás dogmája" bronz emlékérem. Készítő: Carl Radnitzky (38mm) T:XF
Austria 1855. "Pius IX / Dogma of the Immaculate Conception" bronze medal. "PIVS IX P MAX DECLARAT IMMACVLATAM 1854 / VIRGINI - SINE LABE COMNCEPRAE - MAGNAE SVAE DOMINAE - REGNVM MARIANVM - ANNO 1855 - PRID NON MAJI". Sign.: Carl Radnitzky (38mm) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Ausztria 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912" egyoldalas, bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (47x35mm) T:AU kis patina Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912" one-sided, bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (47x35mm) C:AU small patina
31495.

Ausztria 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912" egyoldalas, bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (47x35mm) T:AU kis patina
Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912" one-sided, bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (47x35mm) C:AU small patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bartos Endre (1930-) 1986. "MÉE bajai csoportja - Baja Mezőváros / I. Lipót adományozta - III. Károly megerősítette" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BA1
31496.

Bartos Endre (1930-) 1986. "MÉE bajai csoportja - Baja Mezőváros / I. Lipót adományozta - III. Károly megerősítette" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BA1

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "Baja - Törökkori várkapu 1687 - 1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31497.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Milleniumi Nagy Érem Kiváló Érdemekért - Hunyad vármegyének" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem, kapszulában (85mm) T:F több ph. és karcok Hungary 1896. "Medal of the Millenium Exhibition of 1896 / Great Medal of Merit of the Millenium - For Hunyad county" double-sided silver plated bronze commemorative medallion, in capsule Sign.: Fülöp Beck Ötvös (85mm) C:F many edge errors and scratches
31498.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Milleniumi Nagy Érem Kiváló Érdemekért - Hunyad vármegyének" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem, kapszulában (85mm) T:F több ph. és karcok
Hungary 1896. "Medal of the Millenium Exhibition of 1896 / Great Medal of Merit of the Millenium - For Hunyad county" double-sided silver plated bronze commemorative medallion, in capsule Sign.: Fülöp Beck Ötvös (85mm) C:F many edge errors and scratches

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1930. "Ferenczy István 1792-1856 / Képfaragó és éremművészetünk úttörője" bronz emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1930", sorszámozott, "76"-os sorszámmal (70mm) T:AU Hungary 1930. "Ferenczy István 1792-1856 / Képfaragó és éremművészetünk úttörője" bronze commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1930" and serial number "76" on edge Sign: Fülöp Beck Ö. (70mm) C:AU Adamo ÉKE28, TP.: 129.
31499.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1930. "Ferenczy István 1792-1856 / Képfaragó és éremművészetünk úttörője" bronz emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1930", sorszámozott, "76"-os sorszámmal (70mm) T:AU
Hungary 1930. "Ferenczy István 1792-1856 / Képfaragó és éremművészetünk úttörője" bronze commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1930" and serial number "76" on edge Sign: Fülöp Beck Ö. (70mm) C:AU
Adamo ÉKE28, TP.: 129.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1908. "Samassa József egri érsek" bronz, kétoldalú, vert emlékérem. "IOSEPHVS CARDINALS SAMASSA ARCHIEPISCOPVS AGRIENSIS / DIGNISSIMO PRAESVLI OCTVAGESIMVM NATALEM AGENTI QVI PER SEPTEM LVSTRA IN ARCHI-EPISCOPATV AGRIENSI INSIGNIA PIETATIS IVSTITIAE AMORIS LARGITATIS CONSTANTIAE ECLESIAE PATRIAE POSTERITATI MONVMENTA EREXIT METROP CAPITVLVM AGRIENSE MCMVIII." (56mm) T:XF,VF karcos Hungary 1908. "Archbishop Samassa from Eger" commemorative bronze, double-sided, struck medallion. "IOSEPHVS CARDINALS SAMASSA ARCHIEPISCOPVS AGRIENSIS / DIGNISSIMO PRAESVLI OCTVAGESIMVM NATALEM AGENTI QVI PER SEPTEM LVSTRA IN ARCHI-EPISCOPATV AGRIENSI INSIGNIA PIETATIS IVSTITIAE AMORIS LARGITATIS CONSTANTIAE ECLESIAE PATRIAE POSTERITATI MONVMENTA EREXIT METROP CAPITVLVM AGRIENSE MCMVIII." Sign.: Fülöp Beck Ötvös (56mm) C:XF,VF scratched HP 863.
31500.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1908. "Samassa József egri érsek" bronz, kétoldalú, vert emlékérem. "IOSEPHVS CARDINALS SAMASSA ARCHIEPISCOPVS AGRIENSIS / DIGNISSIMO PRAESVLI OCTVAGESIMVM NATALEM AGENTI QVI PER SEPTEM LVSTRA IN ARCHI-EPISCOPATV AGRIENSI INSIGNIA PIETATIS IVSTITIAE AMORIS LARGITATIS CONSTANTIAE ECLESIAE PATRIAE POSTERITATI MONVMENTA EREXIT METROP CAPITVLVM AGRIENSE MCMVIII." (56mm) T:XF,VF karcos
Hungary 1908. "Archbishop Samassa from Eger" commemorative bronze, double-sided, struck medallion. "IOSEPHVS CARDINALS SAMASSA ARCHIEPISCOPVS AGRIENSIS / DIGNISSIMO PRAESVLI OCTVAGESIMVM NATALEM AGENTI QVI PER SEPTEM LVSTRA IN ARCHI-EPISCOPATV AGRIENSI INSIGNIA PIETATIS IVSTITIAE AMORIS LARGITATIS CONSTANTIAE ECLESIAE PATRIAE POSTERITATI MONVMENTA EREXIT METROP CAPITVLVM AGRIENSE MCMVIII." Sign.: Fülöp Beck Ötvös (56mm) C:XF,VF scratched
HP 863.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft