Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

2015. II. István (1116-1131) Denár mintájára (Unger: 40.) készült Ag emlékérem "Várad MÉE" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,31g/0.900) T:UNC
31477.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
2016. "25 éves a Polgárőrség - Országos Polgárőr Szövetség - OPSZ 1991-2016" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:AU,XF ph., patina
31478.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2016. II. László (1162-1163) Denár mintájára (Unger: 77.) készült Ag emlékérem "MCLXII" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,24g/0.900) T:UNC
31479.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
2020 k. "PRO FACULTATE OECONOMIA - Dr. Hársing László 21. / Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar" kétoldalas öntött bronz emlékérem (82mm) T:AU
31480.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2023. "Ferenc pápa Magyarországon 2023 / Krisztus a jövőnk" bronz emlékérem tokban, sérült kapszulával (42,5mm) T:UNC
31481.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
2025. "47. egyetemes piarista rendi káptalan Esztergomban" bronz emlékérem eredeti tokban. "BEATA VIRGO MATER DEI SCHOLARUM PIARUM/ XLVII CAPITULUM GENERALE SCHOLARUM PIARUM ESZTERGOM 2015. DISCIPULI ET TESTES" Szign.: Vito Valentino Cimarosti (60mm) T:UNC
31482.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
4db-os Szent István emlékérem-tétel, együtt, üvegezett képkeretben, benne: - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István és Gizella - MÉE / A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) - Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" kétoldalas, csegely alakú bronz emlékplakett (34x34mm) - Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / a Szent Jobb ereklyetartójának ábrázolása" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm)
31483.

4db-os Szent István emlékérem-tétel, együtt, üvegezett képkeretben, benne:
- Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm)
- Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István és Gizella - MÉE / A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm)
- Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" kétoldalas, csegely alakú bronz emlékplakett (34x34mm)
- Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / a Szent Jobb ereklyetartójának ábrázolása" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm)

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
5db vallási éremből álló tétel, közte 4db ezüstözött, közte 1937 kétoldalas ezüstözött díjérem füllel, "Bibliaverseny" gravírozással T:XF,VF közte sérült és kopott ezüstözés
31484.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Ábrahám István (1945-) 1988. "Europa cantat 10 - Pécs Hungary 1988" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:AU
31485.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Asszonyi Tamás (1942-) 1970. "Diósgyőri Kohászat 1770-1970" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (82,5mm) T:AU
31486.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas bronz plakett, névre szóló adományozotti táblácskával, eredeti dísztokban (78mm) T:AU
31487.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Nívó díj / Alföldi Nyomda" kétoldalas bronz plakett (74mm) T:AU
31488.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft