Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 569

1980 k. "MHB - Magyar Hitel Bank - 30 éves törzsgárda" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:XF
31393.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem T:AU
31394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1982. "30 éves a Hűtőgépgyár / Lehel 1952-1982" kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:AU
31395.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1982. "Dr. Szőke Béla / Szerszámszerkesztő géptervező - 1982. VII. 24-27 - 5" kétoldalas Al emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-XF
31396.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1982. "Kiváló védnökségi munkáért - LKM Kombinált Acélmű 1978-82" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (143x56mm) T:AU,XF patina
31397.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:UNC,AU
31398.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1983. "Állami Pénzverő Budapest / Ékszeripari látogatás emlékére 1983. szeptember 20-29." kétoldalas fém emlékérem, sérült, plombált "ÁPV" tokban (42,5mm) T:UNC
31399.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1983. "Audiológiai Vándorgyűlés / Baja 1983" öntött Br emlékérem (97mm) T:2
31400.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1983. "Dr. Sályi István / Magyar Mechanikai Konferencia - Gépész Évfolyamok Találkozója - NME - 1983.08.24-27" aranyozott Al emlékérem (50mm) T:AU
31401.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1983. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / MOTIVUM '83" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozással, tokban (65x56mm) T:AU
31402.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1983. "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség LKM Szervezete - 25" egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:XF, patina
31403.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU
31404.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft