Licitálható
31691.
Magyar emlékveretek, plakettek
30 000 Ft
81,30 EUR, 93,75 USD
30 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére" kétoldalas öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina
Hungary 1973. "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth" double-sided cast bronze plaque. Sign.: Walter Madarassy (89mm) C:XF small patina
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |