Sághy Gyula: Házsongárdi rekviem. Számozott (244./1000), a szerző által dedikált példány! Bp., 2003, Recski Kiadó, 291+[1] p. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
Bec, Henri: Sous le ciel tunisien. [Paris, 1928], Librairie Hachette. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
Orbán József: A sárospataki énekkar története. Sárospatak, 1882, Steinfeld Béla-ny., 194+[2] p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borító szélén ázásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével.
London Underground Timetable 1938. Number 3. London Transport Publication. Angol nyelven. Korabeli reklámokkal, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben.
Hajdú Mihály: A volt bukovinai Hadikfalva keresztnevei (1790-1940) + A volt bukovinai Istensegíts és Fogadjisten keresztnevei (1785-1940). Magyar Személynévi Adattárak 3. 7. Bp., 1975, ELTE. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.