Licitálható
22035.
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 Ft
ErÅ‘di Béla: Utazásom Sicilia és Málta szigetén. Bp., [1895], Lampel Róbert, 217+[3] p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes, kopott, foltos borÃtóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, hiányzó cÃmlappal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |