Rakovszky, Zsuzsa: Familienroman. Gedichte. Aus dem Ungarischen und mit einem Nachwort von Zsuzsanna Gahse. ALÁÍRT! Válogatott versek magyarul és németül. Wien, 2002. 176. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
Kemény Katalin: Sztélé nagyanyámnak. A sötétség leányának, ölében a világító tojásokkal. Szentendre, [2002], Editio M, 373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Egy utazás regénye. Bp., 1936,Révai, 4+226+2 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Scott, Walter: Ivanhoe. Roman von - -. Deutsch von Otto Randolf. Leipzig,én.,Philipp Reclam, 453+3 p. Német nyelven. Szecessziós, virágmintás átkötött, könyvkötői egészvászon-kötésben, javított címlappal.
Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval + Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Reich Károly (1922-1988) könyvillusztrációiról ismert grafikusművész grafikáival illusztrált verses kötet.