Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Rakovszky, Zsuzsa: Familienroman. Gedichte. Aus dem Ungarischen und mit einem Nachwort von Zsuzsanna Gahse. ALÁÍRT! Válogatott versek magyarul és németül. Wien, 2002. 176. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
25222.

Rakovszky, Zsuzsa: Familienroman. Gedichte. Aus dem Ungarischen und mit einem Nachwort von Zsuzsanna Gahse. ALÁÍRT! Válogatott versek magyarul és németül. Wien, 2002. 176. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Megjelent 500 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kemény Katalin: Sztélé nagyanyámnak. A sötétség leányának, ölében a világító tojásokkal. Szentendre, [2002], Editio M, 373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
25223.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szíki Károly : Nyakamon kötél - - Impressziók - 50 év a pokolban és a csillagok között/25 év Thália szekerén Eger, 2004. Dedikált. 287p.
25224.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Egy utazás regénye. Bp., 1936,Révai, 4+226+2 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
25225.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lipcsey Emőke: Ördöghinta. DEDIKÁLT! Kortárs Próza. Bp., 2009, Kortárs, 249+3 p. Kiadói papírkötés.
25226.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Scott, Walter: Ivanhoe. Roman von - -. Deutsch von Otto Randolf. Leipzig,én.,Philipp Reclam, 453+3 p. Német nyelven. Szecessziós, virágmintás átkötött, könyvkötői egészvászon-kötésben, javított címlappal.
25227.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Fekete István: Bogáncs. Bp., Móra. Második kiadás. Ex librisszel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
25228.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Korabeli félvászon kötésben
25229.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vajdafy Ernő. Tövisek. Bp., 1980. Szerzői. 156p. Kiadói, igényesen javított vászon kötésben, kopott aranyozással, aranyozott lapélekkel
25230.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Nagy Zoltán Mihály: A sátán fattya. Bp., 2000, Magyar Napló. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban.
25231.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette Buday György. 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
25232.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval + Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Reich Károly (1922-1988) könyvillusztrációiról ismert grafikusművész grafikáival illusztrált verses kötet.
25233.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft