https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
25462.

Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Losonci Miklós: Lapaj unokája A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2000, Bíró Family. Kiadói papírkötés.
1
25463.

Losonci Miklós: Lapaj unokája A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2000, Bíró Family. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
2 db Madách Imrével és Az ember tragédiájával kapcsolatos könyv: Bárdos József: Szabadon bűn és erény közt. Az ember tragédiája értelmezési kísérlete. Bp., 2001, Madách Irodalmi Társaság. 127 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. + Leblancné Kelemen Mária (szerk.): Madách Imre-dokumentumok a Nógrád megyei Levéltárban. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Levéltár. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés
1
25464.

2 db Madách Imrével és Az ember tragédiájával kapcsolatos könyv: Bárdos József: Szabadon bűn és erény közt. Az ember tragédiája értelmezési kísérlete. Bp., 2001, Madách Irodalmi Társaság. 127 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. + Leblancné Kelemen Mária (szerk.): Madách Imre-dokumentumok a Nógrád megyei Levéltárban. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Levéltár. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Ámon Ágnes: Örök hívás. Versek. (Dedikált!) Bp., 1943, szerzői kiadás (Ráth Tivadar-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, hiányzó elülső borítóval. A szerző által dedikált példány.
1
25465.

Ámon Ágnes: Örök hívás. Versek. (Dedikált!) Bp., 1943, szerzői kiadás (Ráth Tivadar-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, hiányzó elülső borítóval. A szerző által dedikált példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
25466.

Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas állapotban.
1
25467.

Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Móra Ferenc: Aranykoporsó. (Bp., 1942), Révai, 3 sztl. lev.+ 345+(3) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
1
25468.

Móra Ferenc: Aranykoporsó. (Bp., 1942), Révai, 3 sztl. lev.+ 345+(3) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
4 db könyv - Kellér Dezső: Kedves Közönség; Révész Gy. István: Fél hanggal feljebb; Ignácz Rózsa: Mámoros malom; Oravecz Paula: Idegen föld. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
1
25469.

4 db könyv - Kellér Dezső: Kedves Közönség; Révész Gy. István: Fél hanggal feljebb; Ignácz Rózsa: Mámoros malom; Oravecz Paula: Idegen föld. Kötetenként változó kötésben és állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
25470.

Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Országos Idegenforgalmi Tanács Központi Idegenvezető tanfolyamának 4 kiadványa: Bíró Károly - Papp György: Magyar konyha, magyar bor ismerete, Héjjné Détári Angéla: Magyar iparművészet története, Hofer Tamás: Tájékoztató a magyar népművészetről, Várnai Péter: Mai magyar zene. Mai magyar zenei élet. Bp., 1971., Országos Idegenforgalmi Tanács. Kiadói papírkötés
1
25471.

Országos Idegenforgalmi Tanács Központi Idegenvezető tanfolyamának 4 kiadványa: Bíró Károly - Papp György: Magyar konyha, magyar bor ismerete, Héjjné Détári Angéla: Magyar iparművészet története, Hofer Tamás: Tájékoztató a magyar népművészetről, Várnai Péter: Mai magyar zene. Mai magyar zenei élet. Bp., 1971., Országos Idegenforgalmi Tanács. Kiadói papírkötés

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Schalom Asch: Dalol a völgy. Horváth Zoltán fordítása. Bp, é.n., Tábor. Kopott és foltos félvászon kötésben. Meglazult kötéssel.
1
25472.

Schalom Asch: Dalol a völgy. Horváth Zoltán fordítása. Bp, é.n., Tábor. Kopott és foltos félvászon kötésben. Meglazult kötéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval.
1
25473.

Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz