https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Franklin Benjámin önéletrajza. Ford.: Pruzsinszky Pál. Bp., 1921, Franklin, 1 t.+123 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
1
25342.

Franklin Benjámin önéletrajza. Ford.: Pruzsinszky Pál. Bp., 1921, Franklin, 1 t.+123 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Wilhelm Binder: Novus Thesaurus Adagiorum Latinorum. Lateinischer Sprichwörterschatz. Stuttgart, 1866, Eduard Fischhaber, XIV+2+403 p. Zweite Ausgabe. Német és latin nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
25343.

Wilhelm Binder: Novus Thesaurus Adagiorum Latinorum. Lateinischer Sprichwörterschatz. Stuttgart, 1866, Eduard Fischhaber, XIV+2+403 p. Zweite Ausgabe. Német és latin nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Gábor Andor: Dollár-papa. A pénz komédiája 4 felvonásban. A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1917.),Dick Manó, 155+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a címlap és az első 5 lap felső részén sérüléssel, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel, rossz állapotban.
1
25344.

Gábor Andor: Dollár-papa. A pénz komédiája 4 felvonásban. A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1917.),Dick Manó, 155+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a címlap és az első 5 lap felső részén sérüléssel, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel, rossz állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Nagy Méda: A kis lakatosinas. A borító Toncz Tibor munkája. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 49 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen apró sérüléssel.
1
25345.

Nagy Méda: A kis lakatosinas. A borító Toncz Tibor munkája. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 49 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen apró sérüléssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Földes Imre: A király arája. Verses vígjáték 3 felvonásban. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 196 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, laza fűzéssel, bélyegzésekkel.
1
25346.

Földes Imre: A király arája. Verses vígjáték 3 felvonásban. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 196 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, laza fűzéssel, bélyegzésekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kvassayné Kun Melanie: Sötét pontok. Regény. Bp.,1883,Aigner Lajos, 178 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel.
1
25347.

Kvassayné Kun Melanie: Sötét pontok. Regény. Bp.,1883,Aigner Lajos, 178 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Richard Bandler: Elmés változások. Szerk.: Connirae Andreas és Steve Andreas. Ford.: Murányi Péter. Szentendre, 2000, Új Paradigma, 227 p. 3., kiadás. Kiadói papírkötés.
1
25348.

Richard Bandler: Elmés változások. Szerk.: Connirae Andreas és Steve Andreas. Ford.: Murányi Péter. Szentendre, 2000, Új Paradigma, 227 p. 3., kiadás. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hamvas, Béla: La Philosophie du Vin. Ford.: Gábor Kardos. München, 1999, Edition Marika Marghescu, 109+1 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
1
25349.

Hamvas, Béla: La Philosophie du Vin. Ford.: Gábor Kardos. München, 1999, Edition Marika Marghescu, 109+1 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bartalis János: Világ térein gázolok. Versek. Bp., 1937, Dante. Kiadói papírkötés, néhol foltos lapok, kissé széteső állapotban.
1
25350.

Bartalis János: Világ térein gázolok. Versek. Bp., 1937, Dante. Kiadói papírkötés, néhol foltos lapok, kissé széteső állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
2 db - Oláh Gábor válogatott költeményei. Debrecen, 1957, Alföldi Magvető. + Gulyás Pál: Az Alföld csendjében. Bp., 1942, Magyar Élet. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1
25351.

2 db - Oláh Gábor válogatott költeményei. Debrecen, 1957, Alföldi Magvető. + Gulyás Pál: Az Alföld csendjében. Bp., 1942, Magyar Élet. Félvászon kötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Gerő János: Tankok és királyok. Három kisregény. ALÁÍRT. Bp., 1985., Népszava. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
25352.

Gerő János: Tankok és királyok. Három kisregény. ALÁÍRT. Bp., 1985., Népszava. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Flammarion, Camille: Stella. Bp., Légrády Testvérek. 414p. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
25353.

Flammarion, Camille: Stella. Bp., Légrády Testvérek. 414p. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz