Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Vas Gereben: Életunt ember. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1862, Beimel J. és Kozma Vazul, 186+(2) p.; 160 p. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
25354.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Harsányi Zsolt: Jókedvű könyv. Harmadik gyűjtés. Bp.,(1943.),Singer és Wolfner, Kiadói kartonált papírkötésben 187p.
25355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. Összeáll.: - - . II. köt.: Kisfaludy Károlytól mostanig. Bp., 1905, Athenaeum, 444 p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, a gerincen kisebb sérülésekkel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, firkákkal.
25356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Viktor E. Frankl: Válaszd az életet - Visszaemlékezések; Open Books, 2021 Kiadói kartonált papírkötésben
25357.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Kurt Vonnegut: Éj anyánk. Maecenas Kiadó, 1990, Kiadói papírkötés.
25358.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Konrad Lorenz 2 műve: Válogatott tanulmányok.; Az orosz kézirat.; Bp., 1977-1998, Gondolat - Cartaphilus. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
25359.

Konrad Lorenz 2 műve:
Válogatott tanulmányok.;
Az orosz kézirat.;
Bp., 1977-1998, Gondolat - Cartaphilus. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Jack Kerouac: Hazajáró lélek. Trubadúr Kiadó, 2014 Kiadói papírkötésben
25360.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Jan Kott: Istenevők (vázlatok a görög tragédiából) Európa Könyvkiadó, 1998 Kiadói kartonált papírkötés
25361.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Hegedűs Gyula: A beszéd művészete. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 109+(3) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, részben szétváló fűzéssel.
25362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Szakátsi Csorba Ferenc: Nyelvünk és a nemzeti szellem. Bp., 1935, K.n. 39 p. Kiadói tűzött papírkötés.
25363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3 db Erdély témájú könyv
25364.

3 db Erdély témájú könyv

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kurt Vonnegut 2 műve: Mesterlövész, Áldja meg az Isten, dr. Kevorkian. Bp., 1986-2001, Európa-Gulliver. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
25365.

Kurt Vonnegut 2 műve:
Mesterlövész, Áldja meg az Isten, dr. Kevorkian. Bp., 1986-2001, Európa-Gulliver. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft