Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 769
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3441133
25354
524
Vas Gereben: Életunt ember. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1862, Beimel J. és Kozma Vazul, 186+(2) p.; 160 p. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3444015
25355
524
Harsányi Zsolt: Jókedvű könyv. Harmadik gyűjtés. Bp.,(1943.),Singer és Wolfner, Kiadói kartonált papírkötésben 187p. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3457304
25356
524
Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. Összeáll.: - - . II. köt.: Kisfaludy Károlytól mostanig. Bp., 1905, Athenaeum, 444 p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, a gerincen kisebb sérülésekkel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, firkákkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3458598
25357
524
Viktor E. Frankl: Válaszd az életet - Visszaemlékezések; Open Books, 2021 Kiadói kartonált papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3458766
25358
524
Kurt Vonnegut: Éj anyánk. Maecenas Kiadó, 1990, Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3458801
25359
524
Konrad Lorenz 2 műve: Válogatott tanulmányok.; Az orosz kézirat.; Bp., 1977-1998, Gondolat - Cartaphilus. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3458898
25360
524
Jack Kerouac: Hazajáró lélek. Trubadúr Kiadó, 2014 Kiadói papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3458974
25361
524
Jan Kott: Istenevők (vázlatok a görög tragédiából) Európa Könyvkiadó, 1998 Kiadói kartonált papírkötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3460068
25362
524
Hegedűs Gyula: A beszéd művészete. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 109+(3) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, részben szétváló fűzéssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3460666
25363
524
Szakátsi Csorba Ferenc: Nyelvünk és a nemzeti szellem. Bp., 1935, K.n. 39 p. Kiadói tűzött papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3461199
25364
524
még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3463309
25365
524
Kurt Vonnegut 2 műve: Mesterlövész, Áldja meg az Isten, dr. Kevorkian. Bp., 1986-2001, Európa-Gulliver. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft