https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 311+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
25330.

Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 311+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság, 307+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
1
25331.

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság, 307+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1
25332.

Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Lutter Tibor: Dráma és Valóság. Angol drámatörténeti kérdések ; Budapest ? 1947 ? Fűzött papírkötés ? 81p.
1
25333.

Lutter Tibor: Dráma és Valóság. Angol drámatörténeti kérdések ; Budapest ? 1947 ? Fűzött papírkötés ? 81p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p.
1
25334.

Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier - iskola. Ford.: Varga István. Bp.,[1943.],Bárd Ferenc és Fia, 362 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1
25335.

Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier - iskola. Ford.: Varga István. Bp.,[1943.],Bárd Ferenc és Fia, 362 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Karácsony Sándor: Széchenyi és Katona. Két évforduló. Bp., 1941, Exodus, 44+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb törésnyommal, ex libris-szel.
1
25336.

Karácsony Sándor: Széchenyi és Katona. Két évforduló. Bp., 1941, Exodus, 44+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb törésnyommal, ex libris-szel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bözödi György: Székely bánja. Bp.,én.,MEFHOSZ.316p. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány lapon kis folt
1
25337.

Bözödi György: Székely bánja. Bp.,én.,MEFHOSZ.316p. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány lapon kis folt

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Vas Gereben: A régi jó idők. Regény. Vas Gereben Munkáinak együttes képes kiadása. I. köt. Bp.,[1886],Méhner Vilmos, Rudnyánszky A.-ny.), 1 t. + 519+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben
1
25338.

Vas Gereben: A régi jó idők. Regény. Vas Gereben Munkáinak együttes képes kiadása. I. köt. Bp.,[1886],Méhner Vilmos, Rudnyánszky A.-ny.), 1 t. + 519+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kadner, Siegfried: Rasse und Humor. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, 236+(4) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
1
25339.

Kadner, Siegfried: Rasse und Humor. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, 236+(4) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Goethe, [Johann Wolfgang von]: Az ifju Werther szenvedései. Ford.: Benedek Marcell. Bp., [1922.],Dante, (Hungária-ny.), 1 t.+164 p.+10 t. A címlap Jaschik Álmos munkája. Egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kijáró lappal.
1
25340.

Goethe, [Johann Wolfgang von]: Az ifju Werther szenvedései. Ford.: Benedek Marcell. Bp., [1922.],Dante, (Hungária-ny.), 1 t.+164 p.+10 t. A címlap Jaschik Álmos munkája. Egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kijáró lappal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Káldi János: Rábaparti elégia. DEDIKÁLT! Pécs, 1966, Jelenkor - Magvető, 74+2 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1400 példányban.
1
25341.

Káldi János: Rábaparti elégia. DEDIKÁLT! Pécs, 1966, Jelenkor - Magvető, 74+2 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1400 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz