Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Újonnan meg-igazított 's bővített egyiptomi álmoskönyv az 1231-dik kiadás szerént. Buda, 1831, Landerer. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25450.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp., 1970, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
25451.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon kötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
25452.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., Dante. 1987-es REPRINT kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
25453.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
A százéves Nemzeti Színház emlékünnepe. 1937. október 25. Bp., [1938], Pallas-ny., [48] p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a tűzéstől különvált borítóval.
25454.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Közigazgatási évkönyv és szaknaptár 1926. évre. II. évfolyam. Vármegyék, városok és községek részére. Hivatalos adatok alapján összeállított tiszti címtárral és helységnévtárral. Bp., 1926, Vármegye- és Községfelszerelési R.T., 198 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal.
25455.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Köztelek Zsebnaptár 1932. Szerk.: Szilassy Zoltán és Buday Barna. 38. évf. Bp.,(1931.), Pátria-ny. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal (205-212, 235-246, 385-408.), hiányzó melléklettel.
25456.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
25457.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
25458.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
25459.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
25460.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
25461.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft