Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon kötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
A százéves Nemzeti Színház emlékünnepe. 1937. október 25. Bp., [1938], Pallas-ny., [48] p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a tűzéstől különvált borítóval.
Közigazgatási évkönyv és szaknaptár 1926. évre. II. évfolyam. Vármegyék, városok és községek részére. Hivatalos adatok alapján összeállított tiszti címtárral és helységnévtárral. Bp., 1926, Vármegye- és Községfelszerelési R.T., 198 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal.
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., [1928], Genius, 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel.