https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nemzet és demokrácia Kelet-Európában. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 13. Párizs, 1984, Dialogues Européens. 160p. Kiadói papírkötés
1
25474.

Nemzet és demokrácia Kelet-Európában. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 13. Párizs, 1984, Dialogues Européens. 160p. Kiadói papírkötés

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
1
25475.

Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
1
25476.

Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
1
25477.

Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Ford. Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum, 234+2 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
1
25478.

Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Ford. Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum, 234+2 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
1
25479.

vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1
25480.

Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.
1
25481.

Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Catalogue des exportateurs hongrois. Redige par l'Office royal hongrois du commerce exterieur. Bp., é.n. (cca 1930), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 242+(2) p.+ 2 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzővel.
1
25482.

Catalogue des exportateurs hongrois. Redige par l'Office royal hongrois du commerce exterieur. Bp., é.n. (cca 1930), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 242+(2) p.+ 2 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzővel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Leval, André: Une poésie française en l'honneur de François Rákóczi. Réimprimée par - - . Bp., 1914, Ranschburg Gusztáv, 13 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval.
1
25483.

Leval, André: Une poésie française en l'honneur de François Rákóczi. Réimprimée par - - . Bp., 1914, Ranschburg Gusztáv, 13 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Mécs László 2 kötete, az egyik aláírt: Mécs László összes versei 1920-1940. A belső kötéstáblán a szerző, Mécs László (1895-1978) költő autográf aláírásával, ex libris-szel (Stanislaw Ostoja-Chrostowski fametszete). Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, foltos borítóval, ázásnyomokkal. + Mécs László válogatott költeményei. Összeáll.: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum, 232 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
1
25484.

Mécs László 2 kötete, az egyik aláírt: Mécs László összes versei 1920-1940. A belső kötéstáblán a szerző, Mécs László (1895-1978) költő autográf aláírásával, ex libris-szel (Stanislaw Ostoja-Chrostowski fametszete). Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, foltos borítóval, ázásnyomokkal. + Mécs László válogatott költeményei. Összeáll.: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum, 232 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Die Blümlein des heiligen Franziskus von Assisi. Leipzig, [1921], Insel-Verlag, 2 sztl. lev.+ 235+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.
1
25485.

Die Blümlein des heiligen Franziskus von Assisi. Leipzig, [1921], Insel-Verlag, 2 sztl. lev.+ 235+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz