vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
Catalogue des exportateurs hongrois. Redige par l'Office royal hongrois du commerce exterieur. Bp., é.n. (cca 1930), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 242+(2) p.+ 2 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzővel.
Mécs László 2 kötete, az egyik aláírt: Mécs László összes versei 1920-1940. A belső kötéstáblán a szerző, Mécs László (1895-1978) költő autográf aláírásával, ex libris-szel (Stanislaw Ostoja-Chrostowski fametszete). Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, foltos borítóval, ázásnyomokkal. + Mécs László válogatott költeményei. Összeáll.: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum, 232 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
Die Blümlein des heiligen Franziskus von Assisi. Leipzig, [1921], Insel-Verlag, 2 sztl. lev.+ 235+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.