Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

25426.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Szélpál Árpád: Keréknyom. Párizs, 1979., Magyar Műhely, 148+4 p. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
25427.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Bisztray Gyula: Író és nemzet. Bp., 1943., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
25428.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
25429.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Vörösváry László: Forgácsok. DEDIKÁLT! Bp., 1975, Szerzői. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
25430.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
2 db különnyomat: Szabó Miklós: Berzsenyi Dániel, a mezei szorgalom némely akadályairól. Különlenyomat a Magyar Mezőgazdasági Múzeum Közleményei 1964-ből. Bp., (1964), Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 1 sztl. lev.+ 221-240 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült. + Balassa Iván: Jankó János, az etnográfus. Különlenyomat az Ethnographia 1968. évi 3. számából. Bp., 1968, (Akadémiai Nyomda), (1) p.+ 318-330 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25431.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal.
25432.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
25433.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Salamon Ödön: Gondolatok és ötletek. Bródy Sándor előszavával. Bp., [1904], Emlékbizottság (ifj. Keller Ernő-ny.), 1 t.+ 145 p. Félvászon-kötésben.
25434.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
25435.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással. 306p.
25436.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
25437.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft