https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szépfalusi József-Turi József: Ábránd. A szerzők nevében, Szépfalusi József által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2003, Bába. Kiadói papírkötés.
1
25438.

Szépfalusi József-Turi József: Ábránd. A szerzők nevében, Szépfalusi József által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2003, Bába. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Füry Lajos: Barkócafabot. München, 1960, Mikes Kelemen Kör. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1
25439.

Füry Lajos: Barkócafabot. München, 1960, Mikes Kelemen Kör. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Sárkány József (szerk.): XIX. Országos Kerámia Biennálé. Pécs, 2006, Janus Pannonius Múzeum.x. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
25440.

Sárkány József (szerk.): XIX. Országos Kerámia Biennálé. Pécs, 2006, Janus Pannonius Múzeum.x. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült
1
25441.

Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Madách Imre munkásságát ismertető 2 db könyv: Nagyné Nemes Györgyi, Andor Csaba: Madách Imre rajzai és festményei. Képek egy életmű hátteréről. Balassagyarmat-Budapest, 1997, Madách Irodalmi Társaság. Fekete-fehér és színes képekkel, Madách Imre képzőművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tarjányi Eszter, Bene Kálmán (szerk.): VIII. Madách Szimpózium. Budapest-Balassagyarmat, 2001, Madách Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
1
25442.

Madách Imre munkásságát ismertető 2 db könyv: Nagyné Nemes Györgyi, Andor Csaba: Madách Imre rajzai és festményei. Képek egy életmű hátteréről. Balassagyarmat-Budapest, 1997, Madách Irodalmi Társaság. Fekete-fehér és színes képekkel, Madách Imre képzőművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tarjányi Eszter, Bene Kálmán (szerk.): VIII. Madách Szimpózium. Budapest-Balassagyarmat, 2001, Madách Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly, 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
25443.

Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly, 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
[Jánosi György]: Jánosi Márta: Az édes boldogság. Versek. [Bp., 1942.], Jánosi György, 124 p.+ 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés, nyéki Zeke Gyula (1895-1976) gyöngyfai református lelkész névbélyegzésével és névbejegyzésével.
1
25444.

[Jánosi György]: Jánosi Márta: Az édes boldogság. Versek. [Bp., 1942.], Jánosi György, 124 p.+ 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés, nyéki Zeke Gyula (1895-1976) gyöngyfai református lelkész névbélyegzésével és névbejegyzésével.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
S. Bokor Malvin: Velencések. Történelmi regény az ifjúság számára. Bp., 1925, Szent István-Társulat, 164 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbélyegzővel.
1
25445.

S. Bokor Malvin: Velencések. Történelmi regény az ifjúság számára. Bp., 1925, Szent István-Társulat, 164 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbélyegzővel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Thackeray, W. M.: Hiúság vására. Bp., 2019, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, előzéklapból egy darab kivágva, egyébként jó állapotban.
1
25446.

Thackeray, W. M.: Hiúság vására. Bp., 2019, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, előzéklapból egy darab kivágva, egyébként jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
5 db ezotériával kapcsolatos könyv - Budd Hopkins: Missing Time; Whitley Strieber: Communion; Ellen Crystal: Csendes invázió; Hargitai Károly: UFO szuperjövő; George C. Andrews: Földönkívüliek közöttünk. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
25447.

5 db ezotériával kapcsolatos könyv - Budd Hopkins: Missing Time; Whitley Strieber: Communion; Ellen Crystal: Csendes invázió; Hargitai Károly: UFO szuperjövő; George C. Andrews: Földönkívüliek közöttünk. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Uli Stein: Macht kein' Scheiss, Jungs! Oldenburg, 1993, Lappan. Egészoldalas karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
25448.

Uli Stein: Macht kein' Scheiss, Jungs! Oldenburg, 1993, Lappan. Egészoldalas karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Dumas, Alexander: Clémenceau története. Egy vádlott emlékiratai Emich Gusztáv, Budapest, 1867, 324 p. Kiadói vászonkötésben
1
25449.

Dumas, Alexander: Clémenceau története. Egy vádlott emlékiratai Emich Gusztáv, Budapest, 1867, 324 p. Kiadói vászonkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz