https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Babits Mihály: A gólyakalifa. Kass János illusztrációival. [Bp.], 1964, Magyar Helikon. 1118/1600. számozott példány. Kiadói bőr kötés, jó állapotban.
1
25198.

Babits Mihály: A gólyakalifa. Kass János illusztrációival. [Bp.], 1964, Magyar Helikon. 1118/1600. számozott példány. Kiadói bőr kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Fekete István: Csend. 1965, Kozmosz Könyvek. Első kiadás! Bozóky Mária rajzaival. Kiadói foltos papírkötés, kopottas állapotban.
1
25199.

Fekete István: Csend. 1965, Kozmosz Könyvek. Első kiadás! Bozóky Mária rajzaival. Kiadói foltos papírkötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Koroda Miklós: Megvilágosodott már. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. A szerző által dedikált.
1
25200.

Koroda Miklós: Megvilágosodott már. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. A szerző által dedikált.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mérleg sorozat 6 kötete: Sontag, Susan: A betegség mint metafora. + Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. + Cs. Szabó László: Görögökről. + Montaigne: A tapasztalásról. + Joan Didion: Salvador + Falk Miksa: Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála Bp., 1983-86, Európa. Kiadói papírkötés.
1
25201.

Mérleg sorozat 6 kötete: Sontag, Susan: A betegség mint metafora. + Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. + Cs. Szabó László: Görögökről. + Montaigne: A tapasztalásról. + Joan Didion: Salvador + Falk Miksa: Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála Bp., 1983-86, Európa. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kocsis László: Két külön világ. Versek. DEDIKÁLT! Bp., (1936.), Szent István-Társulat, 120 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, foltos címlappal.
1
25202.

Kocsis László: Két külön világ. Versek. DEDIKÁLT! Bp., (1936.), Szent István-Társulat, 120 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, foltos címlappal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3 db könyv - Szántó Tibor: Könyvtervezés; Szabó László: Tipográfiai kalauz; dr. Lovász Kálmán: A nyomtatás elmélete. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
1
25203.

3 db könyv - Szántó Tibor: Könyvtervezés; Szabó László: Tipográfiai kalauz; dr. Lovász Kálmán: A nyomtatás elmélete. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lion Feuchtwanger: Államférfiak, cselszövők, bohémek. Regény. 1-2. köt. [Egy kötetben.] Ford.: László Ferenc. Bp., 1948., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
1
25204.

Lion Feuchtwanger: Államférfiak, cselszövők, bohémek. Regény. 1-2. köt. [Egy kötetben.] Ford.: László Ferenc. Bp., 1948., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
25205.

Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ossip Schubin: Asbein. Egy művész életéből. Ford.: Báró Ó-Y. Bp., 1891., Athenaeum, 471 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel.
1
25206.

Ossip Schubin: Asbein. Egy művész életéből. Ford.: Báró Ó-Y. Bp., 1891., Athenaeum, 471 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
25207.

Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vedres-Nagy Ibolya - Vedres Ferenc: Fény kavarog a szélben. Mindkét szerző által dedikált, ill. aláírt példány. Kondár Ferenc illusztrációival. Kiskunmajsa, 2015, Majsa Lapnyomda, 81+(1) p. Kiadói papírkötés.
1
25208.

Vedres-Nagy Ibolya - Vedres Ferenc: Fény kavarog a szélben. Mindkét szerző által dedikált, ill. aláírt példány. Kondár Ferenc illusztrációival. Kiskunmajsa, 2015, Majsa Lapnyomda, 81+(1) p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.
1
25209.

Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz