Ossip Schubin: Asbein. Egy művész életéből. Ford.: Báró Ó-Y. Bp., 1891., Athenaeum, 471 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel.
Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.