https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Benedek Elek: Édes anyaföldem! Egy nép s egy ember története. 2013, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
25078.

Benedek Elek: Édes anyaföldem! Egy nép s egy ember története. 2013, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
1
25079.

Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Mariay Ödön: Aranyszáju Zongh. Novellák. Bp., 1917.,Táltos, (Világosság-ny.), 188+2 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.
1
25080.

Mariay Ödön: Aranyszáju Zongh. Novellák. Bp., 1917.,Táltos, (Világosság-ny.), 188+2 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
4D sorozat 12 kötete. Bp., 1987-1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötések.
1
25081.

4D sorozat 12 kötete. Bp., 1987-1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötések.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére I-II. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
25082.

Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére I-II. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Sinka István: Fekete bojtár vallomásai II. köt. Bp., 1944, Magyar Élet, 214 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, de alapvetően jó példány.
1
25083.

Sinka István: Fekete bojtár vallomásai II. köt. Bp., 1944, Magyar Élet, 214 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, de alapvetően jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.
1
25084.

Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vegyes könyvtétel, egy kivétellel jó állapotban
1
25085.

Vegyes könyvtétel, egy kivétellel jó állapotban

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - -    Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel
1
25086.

Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - - Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Püski István - Gulay István: "Ismertem az írók körüli mágneses teret". Püski Sándor élete hagyatékának tükrében I. 1929-1945. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
25087.

Püski István - Gulay István: "Ismertem az írók körüli mágneses teret". Püski Sándor élete hagyatékának tükrében I. 1929-1945. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nagy Gyula: A Grállovagok. Parszivál, Artusz, Gawan, Lanzelot és Lohengrin története. Hősköltemény. A XI-XIII. századbeli brit, ófrancia és német eposzokból és lovagregényekből összeáll és ford.: - - . Győr, 1927, Győregyházmegyei Alap-ny., 432 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy kijáró lappal.
1
25088.

Nagy Gyula: A Grállovagok. Parszivál, Artusz, Gawan, Lanzelot és Lohengrin története. Hősköltemény. A XI-XIII. századbeli brit, ófrancia és német eposzokból és lovagregényekből összeáll és ford.: - - . Győr, 1927, Győregyházmegyei Alap-ny., 432 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy kijáró lappal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Frankenburg Adolf: Őszinte vallomásoklytatása. I-II. köt. Pest, 1861, Heckenast 245 +247 p. Korabeli javított papírkötésben, előzéklapokon és címlapon ceruzás firkákkal, könyvtest kis részben elvált.
1
25089.

Frankenburg Adolf: Őszinte vallomásoklytatása. I-II. köt. Pest, 1861, Heckenast 245 +247 p. Korabeli javított papírkötésben, előzéklapokon és címlapon ceruzás firkákkal, könyvtest kis részben elvált.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz