Sinka István: Fekete bojtár vallomásai II. köt. Bp., 1944, Magyar Élet, 214 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, de alapvetően jó példány.
Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.
Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - - Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel
Püski István - Gulay István: "Ismertem az írók körüli mágneses teret". Püski Sándor élete hagyatékának tükrében I. 1929-1945. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Nagy Gyula: A Grállovagok. Parszivál, Artusz, Gawan, Lanzelot és Lohengrin története. Hősköltemény. A XI-XIII. századbeli brit, ófrancia és német eposzokból és lovagregényekből összeáll és ford.: - - . Győr, 1927, Győregyházmegyei Alap-ny., 432 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy kijáró lappal.