Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Heltai Jenő: VII. Emánuel és kora. Modern Magyar Könyvtár. Bp., 1913., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
25414.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Dosztojevszkij: Ördögök I-II. köt. Grill Klasszikus Regényei. Bp., én., Grill. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal.
25415.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Zsolt Béla: Bellegarde. Bp., én., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
25416.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott (6289.), a szerző, Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány. Bp., 1941, Athenaeum, 760 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25417.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Ady Endre összes versei. [Bp.], é.n. (cca 1940), Athenaeum, 1013 p. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25418.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
A regény mesterei sorozat 2 kötete: Rudyard Kipling: A fény kialudt, Gaston Leroux: Hardigras. Bp., 1926-1927., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé kopott borítóval.
25419.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Babits Mihály összes versei. [Bp., 1942], Athenaeum, [4]+378+[2] p. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kissé gyűrött lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25420.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
6 db könyv: Denis Diderot: Házasság és hűség. (Számozott, 625./1300 példány.); Eduard Mörike: A varázscipő.; C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború.; Henry James: A csavar fordul egyet.; Joseph Conrad: Ifjúság.; Jules Supervielle: A gyermekrabló. (Helikon kiskönyvtár.) Bp., 1959-1969, Magyar Helikon. Vegyes állapotban.
25421.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Verne, [Jules] Gyula: Bombarnac Claudius. Egy riporter jegyzőkönyve. Ford. Dr. Bányai Elemér. Bp.,én.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 187 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, kopott borítóval.
25422.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
25423.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon. Bp., 1923, Pantheon,(Globus-ny.), 113+2 p. Átkötött félvászon-kötés, 12x9 cm.
25424.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó 2 db ALÁÍRT kötete: Egy volt könyvkiadó visszaemlékezései. Bp., 1982, szerzői, 39 p. Kiadói aranyozott műbörkötés, laza kötéssel. + Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nyl-kötés.
25425.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft