Heltai Jenő: VII. Emánuel és kora. Modern Magyar Könyvtár. Bp., 1913., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott (6289.), a szerző, Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány. Bp., 1941, Athenaeum, 760 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
A regény mesterei sorozat 2 kötete: Rudyard Kipling: A fény kialudt, Gaston Leroux: Hardigras. Bp., 1926-1927., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé kopott borítóval.
Babits Mihály összes versei. [Bp., 1942], Athenaeum, [4]+378+[2] p. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kissé gyűrött lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
6 db könyv: Denis Diderot: Házasság és hűség. (Számozott, 625./1300 példány.); Eduard Mörike: A varázscipő.; C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború.; Henry James: A csavar fordul egyet.; Joseph Conrad: Ifjúság.; Jules Supervielle: A gyermekrabló. (Helikon kiskönyvtár.) Bp., 1959-1969, Magyar Helikon. Vegyes állapotban.
Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó 2 db ALÁÍRT kötete: Egy volt könyvkiadó visszaemlékezései. Bp., 1982, szerzői, 39 p. Kiadói aranyozott műbörkötés, laza kötéssel. + Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nyl-kötés.