Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Móra Ferenc: Georgikon. Bp., én. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Ex libris-szel. Kiadói félvászon-kötés, napszítta borítóval.
25390.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek. Szeged, 1925, "Az Ipar",(Zachariás György "Mars" Könyvnyomdai Műintézete-ny.), 155+3 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
25391.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Molnár Ferenc: Az aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság Könyvei. Bp.,[1916],Légrády, 1 (Molnár Ferenc portréja haditudósítóként) t.+226 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, a hátsó tábla belsején bejegyzésekkel.
25392.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Az utcagyerek. Bp., 1941, Berea-ny.,31+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
25393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
E. Kovács Gyula: Költeményei. Hozzákötve: Szomaházy István: Az Ujság. A hírlapírás műhelyéből. Goró Lajos rajzaival illusztrált. Bp., 1892-1893, Révai - Pesti Napló, 173+3;+182+10 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
25394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Vörösmarty Géza: Költemények. (1880-1883.) Bp., 1908., Athenaeum, 156 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
25395.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Krudy Gyula: A magyar sasfiók. Bp.,[1944.],Fővárosi Könyvkiadó Kft. 1 t. + 187+5 p.+10 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
25396.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Márai Sándor: Csuta. Regény. Bp.,(1946.), Révai, 211 p. Átkötött félvászon-kötés.
25397.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Forgó Margit - Németh István: Angol humor. Térfás nyelvlecke. Bp., 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25398.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
25399.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
25400.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
25401.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft