Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Pápay Sámuel: A magyar literatúra' esmérete. I. köt. I-II. rész. Magyar Minerva IV. köt. Veszprém, ,Eötvös Károly Megyei Könyvtár, XX+484+8 p. Megjelent 1500 példányban, ebből 300 számozott félbőr-kötésben. De ez számozatlan példány. Kiadói műbőr-kötés.
25270.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Nagy Bandó András - Sándor György: Furcsa pár-beszéd. Beszélgetőkönyv. Az egyik szerző, Nagy Bandó András által DEDIKÁLT példány! Orfű, én., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés.
25271.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kincs István: Emberfaragás. Bp., [1940], Szent István-Társulat. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
25272.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3 db reprint kiadású könyv: P. Gegő Elek: A' moldvai magyar telepekről.; Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv.; Bezerédy Amália: Flóri könyve, 120 benyomott képpel. Változó állapotban.
25273.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
25274.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vadon Lehel: Országh László. A szerző, Vadon Lehel (1942- ) amerikanista, egyetemi tanár által dedikált példány. Eger, 1994, [Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola], 93+[1] p. Kiadói papírkötés.
25275.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., [1918], Lampel R., 204 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, a belső kötéstáblán hiányos ex libris-szel.
25276.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Molnár Ferenc: Liliom. A testőr. A farkas. - - művei. Bp.,én.,Franklin, 270+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal.
25277.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bródy Sándor válogatott drámái. A Magyar Dráma Gyöngyszemei 6. Bp.,1996,Unikornis, 400+8 p. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
25278.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kemsei István: Feljegyzések a lyukas zoknikorszakból. A szerző, Kemsei István (1944-) József Attila-díjas költő, esszéista, kritikus, tanár, könyvtáros által DEDIKÁLT példány! Bp., 1978, Magvető, 84+2 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
25279.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bródy Sándor: A nap lovagja és más kisregények. A Magyar Próza Klasszikusai 48. Bp.,1997,Unikornis, 366+10 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
25280.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kézfogás. Válgatás a Kanadai Magyar Írók Szövetsége tagjainak munkáiból. Seres József szobrászművész rajzaival illusztrált. Toronto, 1977, Kanadai Magyar Írók Szövetsége, 100+3 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
25281.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft