Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 769
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3482335
25258
524
Sass Sylvia: Hangok és képek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004. Geopen. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3482502
25259
524
Káldi János: Tavaszt-kiáltó. DEDIKÁLT! Szombathely, 1975., Vas Megye Tanácsa. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3494512
25260
524
Turul Szépmíves Könyvek 3 kötet: Csukra Péter: A sárdombi háború, A két strázsa, B. Kovács Fréda: Rohanó áradt. Bp., Turul. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3494521
25261
524
Zsolt Béla: Kakasviadal. Bp., 1939, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3494599
25262
524
Farkas Pál 2 műve: Egy önkéntes naplója, A renegát. Modern Magyar Könyvtár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal, kissé foltos lapélekkel, a második mű foltos. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3494603
25263
524
Móricz Pál: Régi magyar élet. Modern Magyar Könyvtár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3494720
25264
524
Komor András: Fischmann S. utódai. Bp.,[1929.], Pantheon, (Budapesti Hírlap-ny.), 308 p. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3494769
25265
524
Török Sándor: Az idegen város. I-II. köt. Bp., én., Franklin., 220 p.; 227 p. Kiadói festett, modernista/avantgárd grafikával díszített egészvászon-kötések. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3494787
25266
524
Mikszáth Kálmán munkái 3 kötete: Az én kortársaim I-II. köt., Töviskes látogatóban. Elbeszélések. Bp., 1908-1912., Révai - Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3495013
25267
524
Tóth-Máthé Miklós: Nábót szőlője. Novellák. A szerző, Tóth-Máthé Miklós (1936-2019) József Attila-díjas író, színművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1984., Református Zsinati Iroda, 185+1 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3495027
25268
524
Dékány Kálmán: Megszállottak. DEDIKÁLT! Bp., 1961, Magvető. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3495033
25269
524
Barta Imre: Veres Péter alkotásai és vallomásai tükrében. DEDIKÁLT! Arcok és vallomások. Bp., 1977., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító sarkán gyűrődéssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft