Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Joseph Ratzinger [XVI. Benedek]: A liturgia szelleme. Bp., 2002, Szent István Társulat, 222+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóban.
25018.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., [1897], Révai, 191+[5] p.+ 31 t. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos, koszos lapokkal.
25019.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szabó Magda 7 kötet műve. Bp., Európa-Jaffa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítóban.
25020.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Jordáky Lajos: A márciusi ifjúság. Tanulmány. DEDIKÁLT! Kolozsvár, 1945, Józsa Béla Athenaeum, 164 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
25021.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
feLugossy László: Kék pánik kávéház. 2006., Szoba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
25022.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Eckert, Achim: A gyógyító TAo. Bp., 1998, Bioenergetic. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25023.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Dúcz László: Istennek háttal. Bp., 1999, Magyar Ház. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25024.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Lewis, Michael: A nagy dobás. A Wall Street tartja a tétet. Bp., 2010, Alinea. Kiadói kartonált kötés, egy helyen a kötéstábla élén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
25025.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Márai Sándor 4 műve: A nővér. Márai Sándor munkái. Bp., 1946, Révai, 301+3 p. 1. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.;  Vendégjáték Bolzanoban. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1943.), Révai, 336 p. 1 kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.;  Az igazi. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1944), Révai, 373+3 p. Huszadik ezer. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.;  Idegen emberek. II. köt. Regény. Bp.,(1942.), Révai, 282+2 p. Harmadik ezer. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült gerinccel.
25026.

Márai Sándor 4 műve:
A nővér. Márai Sándor munkái. Bp., 1946, Révai, 301+3 p. 1. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.;
Vendégjáték Bolzanoban. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1943.), Révai, 336 p. 1 kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.;
Az igazi. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1944), Révai, 373+3 p. Huszadik ezer. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.;
Idegen emberek. II. köt. Regény. Bp.,(1942.), Révai, 282+2 p. Harmadik ezer. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült gerinccel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Verne Gyula: Sándor Mátyás. Fordította Huszár Imre. Bennett I. egészoldalas illusztrációival. Verne Gyula összes munkái. Bp., Franklin-Társulat, 551 p. Kiadói illusztrált, festett piros egészvászon-kötésben, gerinc sérült, kopottas állapotban.
25027.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Borges, Jorge Luis: A költői mesterség. Bp., 2002, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25028.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Reményik Sándor összes versei I-II. kötet. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, egyikben sérült gerinccel, néhány kijáró lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25029.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft