Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Tőkés László: ,,Ideje van a szólásnak". - - válogatott írásaiból. A szerző, Tőkés László (1952- ) református lelkész, az 1989-es romániai forradalom meghatározó alakja, 1990-től 2009-ig a Királyhágómelléki Református Egyházkerület püspöke, 2007 és 2019 között európai parlamenti képviselő által aláírt példány. Nagyvárad, 1993, Királyhágómelléki Református Egyházkerület Tájékoztatási Szolgálata, 123+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
25006.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Hermann Historica aukciós katalógus, 2018, rendkívül sokrétű tárgyanyaggal, közte kiemelkedő fegyverekkel, gazdag képanyaggal, kartonált papírkötés, jó állapotban, 943p
25007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Dosztojevszkij, F. M.: Bűn és bűnhődés. (Raszkolnyikov.) Ford.: Benamy Sándor. [Bp.,1942.], Epocha, (Betűmíves-ny.), 437+2 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van.
25008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
25009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
25010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
25011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
25012.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
25013.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
25014.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
25015.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Ruiz Zafón, Carlos: A szél árnyéka. 2005, Palatinus. 1. magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
25016.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Móricz Zsigmond: Naplójegyzetek, 1919. Sajtó alá rendezte, szerk., az előszót és az utószót írta: Cséve Anna. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
25017.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft