Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Charles Dickens: Kis Dorrit. Ford.: Bizám Lenke. Helikon Klasszikusok. Bp., 1962, Magyar Helikon, 1103+3 p. Számozott (757./1100) példány. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben,
24994.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Dr. Ferenczi Miklós - Valentiny Antal (összeáll.): Az erdélyi magyar irodalom bibliográfiája. Erdélyi Tudományos Füzetek. Cluj-Kolozsvár, 1926, 1927, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24995.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Johann Arndt az ősi filozófiáról. Szövegváltozatok Carlos Gilly tanulmányával. Fiatal Filológusok Füzetei Korai Újkor 3. Szeged, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24996.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Czakó Kálmán: Gyóntat a május... Versek. DEDIKÁLT! Szeged, 1939. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, mellékelve a szerző kézírásos levele.
24997.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Franz Bardon: Az igazi beavatás útja. Tanfolyam tíz fokozatban. Elmélet és gyakorlat. Ford.: Dubrovszky László. hn., 2005, Palotai. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
24998.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Gyurcsány Ferenc: Útközben. A szerző, Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök által aláírt példány! Bp., 2005, Napvilág Kiadó. Kiadói papírkötés.
24999.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Horn Gyula: Cölöpök. A szerző, Horn Gyula (1932-2013) politikus, külügyminiszter, 1994 és 1998 között miniszterelnök által dedikált példány. Bp., 1992, Zenit Könyvek. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
25000.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Világhírű regények sorozat 9 kötete. Bp., én., Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, 1-2 sérült gerincekkel is.
25001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Egyetemes Regénytár 6 kötete: Ohnet György: A sas karmai, Abonyi Lajos: A "pénzes molnár" románca, Tutsek Anna: Viola története,Tábori Róbert: A negyvenéves férfiú, Kazár Emil: Lég és föld, Herczeg Ferenc: Az első fecske. Bp., 1888-1913,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
25002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Magyar Kereskedelmi közlöny könvvsorozatának 10 kötete, közte: Sienkievicz: Quo Vadis I-II., A szeretett rabja, Krúdy Gyula: Podolini kísértet, Tábori Kornél: A nő gyűlölő, Kalandos szerelem, A szobor titka, Heltai Jenő: A titokzatos herczegnő, Dumas Sándor: Őrült a trónon, Hevesi József: A becsület. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítóval, néhány sérült gerinccel.
25003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Magyar Kereskedelmi Közlöny könyvsorozatának 13 kötete: Közte: Molnár Ferenc: Egy pesti lány története, Krúdy Gyula: Andrácsik örököse, és mások. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, három kötet gerince kissé sérült, két kötet sérült kötéssel.
25004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Villon, Francois: Les oeuvres de Francois Villon. Les Lais - Le Testament - Poésies diverses - Le Jargon. (Számozott.) [Hága] La Haye, [1942]. Éditions Académiques Panthéon (Imprimerie A. A. M. Stols, Maastricht). 144 + [8] p. Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "Composé en caractéres 'Lutétia' et tiré en décembre 1941 sur les presses du maitre-imprimeur A. A. M. Stols á Maastricht. Le tirage de cette édition spéciale est limité á 1000 exemplaires numérotés sur papier vélin 'Beets' de la maidon G. H. Bührmann, dont 500, numérotés de 501 á 1000 réservés aux Éditions Académiques Panthéon. No. 735'. Aranyozott kiadói félvászon kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
25005.

Villon, Francois: Les oeuvres de Francois Villon. Les Lais - Le Testament - Poésies diverses - Le Jargon. (Számozott.)
[Hága] La Haye, [1942]. Éditions Académiques Panthéon (Imprimerie A. A. M. Stols, Maastricht). 144 + [8] p.
Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "Composé en caractéres 'Lutétia' et tiré en décembre 1941 sur les presses du maitre-imprimeur A. A. M. Stols á Maastricht. Le tirage de cette édition spéciale est limité á 1000 exemplaires numérotés sur papier vélin 'Beets' de la maidon G. H. Bührmann, dont 500, numérotés de 501 á 1000 réservés aux Éditions Académiques Panthéon. No. 735'.
Aranyozott kiadói félvászon kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft